ساعت: 18:29 منتشر شده در مورخ: 1401/12/21 شناسه خبر: 89705
میرتاج الدینی خبر داد:

نماینده مرم تبریز در مجلس گفت: راه آهن میانه- تبریز تا پایان اسفند امسال افتتاح می‌شود و انتظار مردم تبریز و آذربایجان پس از سال‌ها به نتیجه می‌رسد که حدود ۵ ساعت مسیر تبریز به تهران از طریق این راه آهن نزدیک‌تر خواهد شد.

به گزارش پیک هشترود، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۱ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک ایام نیمه شعبان گفت: آنچه در مصاحبه امروز درباره لایحه بودجه و ارسال نظرات شورای نگهبان مطرح شده بود، موجب ایجاد سوء تفاهم شد، هنوز شورای نگهبان نظر خود را به صورت رسمی به مجلس ارسال نکرده است، آنچه درباره تبصره ۶ ارسال شده به صورت غیررسمی بوده است.

نماینده مرم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: روز قبل مجلس کل لایحه را به شورای نگهبان داده و منتظر نظرات شورای نگهبان هستیم تا موضوع را در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه و در صحن علنی مجلس بررسی کنیم.

وی اضافه کرد: از اقدامات زیربنایی و اساسی دولت و آقای رئیسی تشکر می‌کنم، به ویژه برای اقدامات انجام گرفته در خصوص راه‌اندازی سامانه انتقال آب از طریق تونل کانی سیب و در نهایت انتقال این آب به دریاچه ارومیه که در ۶ ماهه آینده حدود ۳۰۰ میلیون مترمکعب آب به دریاچه ارومیه می‌رسد. امیدواریم اقدامات بعدی که این حجم آب دو برابر می‌شود انجام گیرد.

میرتاج‌الدینی ادامه داد: ان شاالله راه آهن میانه- تبریز تا پایان اسفند امسال افتتاح می‌شود و انتظار مردم تبریز و آذربایجان پس از سال‌ها به نتیجه می‌رسد که حدود ۵ ساعت مسیر تبریز به تهران از طریق این راه آهن نزدیک‌تر خواهد شد. امیدواریم دولت اقدامات جدی در خصوص رفع نگرانی اولیای مدارس به ویژه مدارس دخترانه انجام دهد که این مشکل حل شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده