گروه: صرفا برای هشترود

بعد از برگزاری نماز ظهر و عصر؛

مراسم جزء خوانی قرآن در مسجدجامع هشترود همزمان با ایام ماه مبارک رمضان +تصاویر

همزمان با آغاز ایام ماه مبارک رمضان برنامه تلاوت روزانه یک جزء از قرآن کریم در مسجد جامع هشترود و با حضور امام جمعه و نمازگزاران بعد از برگزاری نماز ظهر و عصر برگزار می شود.

7 خرداد 1396 - 14:48
عضو منتخب شورای پنجم شهر هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

لزوم انتخاب شهردار توانمند و کاربلد و بدور از مسائل سیاسی/ تلاش در جهت نهادینه سازی مشتری مداری در مجموعه شهرداری/ در اجرای برنامه های مدنظر سایر اعضا شورای شهر نیز تلاش خواهم کرد

محمدرضا قهرمانپور گفت: به اعتقاد بنده هشترود نیازمند یک شهردار توانمند و کاربلد و بدور از مسائل سیاسی است و در این راستا نیز با همکاری سایر اعضای شورا تلاش خواهم کرد.

7 خرداد 1396 - 13:16
از سوی کمیته امداد امام (ره) هشترود صورت گرفت؛

دعوت از خیّرین برای مشارکت در تهیه سبد کالای رمضانِ نیازمندان

کمیته امداد امام (ره) در نظر دارد در آستانه ماه مبارک رمضان تعدادی سبد کالا برای نیازمندانی که حتی در طول سال عاجز از تهیه یک کیلو گوشت هستند متشکل از (برنج،روغن،گوشت ، مرغ و…) تهیه نماید.

7 خرداد 1396 - 12:54
رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود؛

برنامه ریزی برای اعزام ۹۰ مبلّغ به مساجد شهری و روستائی/ اجرای برنامه جزء خوانی با عنوان “قرآن در زلال رمضان”

حجت الاسلام یعقوب اباذری گفت: در ایام ماه مبارک رمضان تاکید بر برگزاری جلسات جزء خوانی در مساجد شهری و روستائی است و این برنامه در ۱۳ خانه و موسسه قرآنی شهرستان با عنوان “قرآن در زلال رمضان” برگزار خواهد شد.

7 خرداد 1396 - 11:02
مدیر جهادکشاورزی هشترود خبر داد؛

عرضه کالاهای اساسی در ماه رمضان در قالب طرح ضیافت/ توزیع برنج و شکر به قیمت هر کیلو ۲۷ هزار ریال/ اعلام تخلفات به سامانه ۱۲۴

مهندس اسماعیل کریمی اصل گفت: سهمیه برنج شهرستان در قالب طرح ضیافت ۱۹ تن و از نوع سفید مرغوب می باشد و به قیمت هر کیلو ۲۷ هزار ریال بصورت خرده فروشی در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است.

7 خرداد 1396 - 10:18
شهردار هشترود خبر داد؛

کف پوش گذاری محوطه وسایل بازی پلی اتیلینی کودکان در بوستان نماز/ مشکل نور در حال ترمیم است

اسلام عبدیلر گفت: محوطه وسایل بازی پلی اتیلینی کودکان در بوستان نماز برای کاهش خطرات احتمالی با کفپوش گذاری، استاندارد سازی شد.

7 خرداد 1396 - 09:45

قیمت کالاهای پرمصرف ماه رمضان در بازار هشترود

قیمت کالاهائی که مصرف آنها در ماه رمضان افزایش می یابد در بازار هشترود اعلام شد.

6 خرداد 1396 - 14:08
پیگیری های پیک هشترود؛

گلایه دانش آموزان از فعال نبودن پانسیون مدرسه خوارزمی در ماه رمضان/ مدیر مدرسه: نسبت به بیتوته و تغذیه دانش آموزان مشکلی نداریم

یکی از دانش آموزان مدرسه خوارزمی هشترود نسبت به فعال نبودن پانسیون این مدرسه در ایام امتحانات و در ماه رمضان گلایه کرده است.

6 خرداد 1396 - 12:42
به علت ناهمواری زمین؛

واژگونی تراکتور در هنگام شخم زدن زمین در روستای بایقراکوه هشترود +تصاویر

یک دستگاه تراکتور در روستای بایقراکوه در هنگام شخم زدن زمین و بدلیل ناهمواری زمین و ناتوانی راننده در کنترل آن، واژگون شد.

6 خرداد 1396 - 11:44
یک کارشناس امور مذهبی در گفتگو با پیک هشترود:

ماه رمضان بهترین فرصت برای تعمیق باورها و اعتقادات دینی جوانان است/ تلاوت قرآن کریم از مهم ترین امتیازات ماه رحمت الهی است

یک کارشناس امور مذهبی گفت: امروزه دشمن به دنبال این است تا ذائقه و رفتار مردم وجوانان ما را تغییر دهد و باید از فرصت های این ماه استفاده کرد و باورهای دینی خود را براساس آموزه های دینی و قرآنی، مکتب اهل بیت(ع) تنظیم وتقویت کنیم.

6 خرداد 1396 - 11:14
فرمانده انتظامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

برخورد پلیس با حرمت شکنان ماه رمضان/ سالن های غذاخوری برای ارائه خدمات در طوهای ماه رمضان مجوز دریافت کنند

سرهنگ محمدتقی سلطانی گفت: سالن‌های غذاخوری و مراکز ارائه غذای گرم که قصد ارائه خدمات‌دهی در طول روز ایام ماه رمضان را دارند باید مجوز لازم را از نهاد مربوطه دریافت کنند اما این سالن‌ها باید از طریق فضای بیرونی قابل مشاهده برای افراد روزه‌دار نباشد.

6 خرداد 1396 - 11:03