درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود با بیش از یک دهه سال سابقه فعالیت در عرصه خبری کشور، سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز هشترود، ایران و جهان، سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل را ارائه نماید و در این راستا سعی دارد مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند با مدیر سایت در ارتباط باشند و نظرات و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئول این سایت قرار دهند و یا انتقادات و نظرات خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور مخصوصا هشترود را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشیم.

پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی و هشترود توجه می کند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی کنند.

اکنون پایگاه اطلاع رسانی پیک هشترود در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

آدرس تحریریه: هشترود، خیابان امام، جنب بانک صادرات، ساختمان پزشکان، طبقه ۴، پلاک ۱۲

شماره تماس دفتر: ۰۴۱۵۲۶۲۷۴۷۷

فکس: ۰۴۱۵۲۶۲۷۴۷۷

شماره تماس مدیر مسئول: ۰۹۱۴۳۲۳۶۰۶۹

نام مدیر مسئول و صاحب امتیاز: مهدی اسمعیل نژاد