ساعت: ۱۱:۳۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 65114
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هشترود:

محمدرضا قهرمانپور گفت: هشترود از ضعف برخی از مدیران رنج می برد و مادامی که مدیران انگیزه نداشته باشند نمی توانند با ذهن فرسوده گامی در جهت توسعه منطقه بردارند.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، محمدرضا قهرمانپور رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر هشترود صبح امروز در جلسه مشترک  اعضای شورا با نماینده مردم هشترود شهرداری را بنگاه اقتصادی و فروش خدمات دانست و گفت: شهرداری با فروش خدماتش می تواند سرپا نگه داشته شود و عدم موفقیت شهرداری هشترود در جذب مشتری بدلیل عدم رعایت تکریم ارباب رجوع در سال های گذشته است.

وی اظهار داشت: امروز برگزاری کلاسهای مشتری مداری و برخورد صحیح با ارباب رجوع باید در همه ادارات و برای همه کارمندان ضروری است.

عضو شورای شهر هشترود افزود: مدل نگاهها در شهرداری باید از بالا به پائین نباشد و باید با مردم مدارا کرد.

قهرمانپور تصریح کرد: هشترود از ضعف برخی از مدیران رنج می برد و مادامی که مدیران انگیزه نداشته باشند نمی توانند با ذهن فرسوده گامی در جهت توسعه منطقه بردارند. لذا از نماینده مردم هشترود و چاراویماق در منطقه انتظار داریم تا رایزنی های صورت دهد تا از مدیران توانمند در منطقه استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: ۲۰ سال است پروژه فاضلاب شهری کلنگ زنی شده و راکد مانده و اگر به همین کندی پیش رود ۲۰ سال هم طول خواهد کشید. این در صورتی است که حق دفع فاضلاب از مردم گرفته می شود و اداره مربوطه می تواند از طریق منابع داخلی هزینه تکمیل پروژه را تامین کند.

این عضو شورای شهر هشترود تاکید کرد: پایاب سد سهند با صرف هزینه‌ای میلیاردی هنوز در زیر خاک دفن شده است و برخی باغات هشترود از بی آبی خشک می‌شوند.

وی همچنین از تلاش های بی وقفه چند روز اخیر سرپرست شهرداری هشترود در جهت ایجاد نشاط و اجرای همزمان چندین پروژه تجلیل کرد.

انتهای پیام/

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده