ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 2022/01/13 شناسه خبر: 84564
رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هشترود خبر داد؛

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود ازمصرف ۴۰۰۰تن آسفالت ونمک پاشی بالغ بر ۵۰۰ تن و درطول راه های ارتباطی هشترود خبرداد.

علی ابوالحسنی رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان هشترود گفت در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: ۲۱ کیلومتر از مسیر هشترود – نظرکهریزی روکش آسفالت شده است در حدود ۴۰۰۰ تن آسفالت دو لایه روکش سه راهی قویون قشلاقی انجام شده و ۹۵۰ تن لکه گیری آسفالت سرد در جهت ارتقای سطح ایمنی و کیفیت رویه آسفالت در راه های اصلی، فرعی و روستایی مصرف شده است.

وی در ادامه افزود : ۵ کیلومتر از مسیر هشترود – میانه آسفالت ریزی و ۴ کیلومتر از مسیر ذوالبین و تارقلی روکش حفاظتی آسفالت اقدام گردیده است.

ابوالحسنی خاطرنشان کرد : ۱۱ کیلومتر از راه های روستایی سیف الدین کوه، ینگی کندی – عین آباد، قره عورت – گنج اباد و بابک شن ریزی و تسطیح و کمپکت شده است

ابوالحسنی با بیان اینکه حفظ و نگهداری راه های ارتباطی شهرستان از اولویت های کاری این اداره است اظهار داشت :مرمت و بازسازی علائم به تعداد ۲۵۰ عدد شتسشوی علائم ۱۶۵۰ عدد و نصب تابلوهای علائم ۲۵۰ عدد و تعمیر و نصب گاردریل ۱۴۸ عدد و تنقیه آبروها و پلها و هدایت آبهای سطحی ۱۷۵ عدد در جهت ارتقاء ایمنی راه و کاهش تصادفات جاده ای و هدایت رانندگان و مسافرین در راه های ارتباطی شهرستان توسط راهداران هشترود انجام گردیده است.

وی گفت: ۶ کیلومتر از محور هشترود – نظرکهریزی تعریض شانه و شانه سازی شده است و ۴دستگاه پل ۲ متری بطول ۳۰ متر در سه راهی قویون قشلاقی احداث شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود گفت :سه راهی قویون قشلاقی که یکی از محورهای پرتردد و نقاط پرحادثه خیز و تصادف شهرستان بوده که با همت راهداران هشترود پروژه این محور ساماندهی و رفع نقاط حادثه خیز آن تکمیل و به اتمام رسید.

شایان ذکر است ۴۰۰۰ کیلومتر درمحورهای مواصلاتی شهرستان هشترود درسالجاری توسط راهداران پرتلاش شهرستان نمک پاشی و برف‌روبی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده