ساعت: ۱۶:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۳ شناسه خبر: 69405
فرماندار هشترود در جلسه ستاد تسهیلات سفر:

امین امینیان گفت: با تشکیل ۱۰ کمیته متشکل از ادارات مختلف درصدد استقبال مناسب از بهار و مسافران نوروزی هستیم و در این راه قرار است به کمک مسئولان و مردم در روز ۲۵ اسفند پاکسازی عمومی در سطح شهر داشته باشیم.

Print Friendly

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود در جلسه ستاد هماهنگی و خدمات سفر این شهرستان که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری در توسعه یک منطقه گفت: توجه به صنعت گردشگری در هشترود و جلب رضایت مسافران ضمن اینکه  باعث حضور مجدد آنها در این  شهرستان می شود باعث تبلیغات مثبت در نزد دیگر مسافران می شود. لذا باید در جلب رضایت مسافران و گردشگران تلاش کنیم.

 

وی اظهار داشت: صنعت گردشگری در دنیا جزو پر درآمد ترین صنعت ها می باشد که نقش تاثیرگذاری در رشد اقتصادی کشورها دارد و  شهرستان هشترود می تواند جدا از جاذبه های موجود با برنامه ریزی های مفید، دیگر مکانهای بکر طبیعی اش را نیز به عنوان جاذبه در سطح استان و کشور معرفی کند.

 

امینیان افزود: مدیریت و برنامه ریزی در صنعت گردشگری می تواند ضمن ایجاد اشتغال و جلو گیری از مهاجرت بر مهاجرت معکوس نیز تاثیر گذار باشد.

 

فرماندار هشترود تاکید کرد: صنعت گردشگری فرصت مناسب برای پیشبرد اهداف توسعه شهری حساب می شود.

وی ضمن اشاره به گردشگری حلال، سلامت، مذهبی و طبیعی افزود: برنامه ریزی و شناخت در انواع گوناگون  گردشگری و توسعه صنایع گردشگری باعث معرفی این شهرستان در مراتب بالا تر هست.

 

 

امینیان خاطرنشان کرد: با تشکیل ۱۰ کمیته متشکل از ادارات مختلف درصدد استقبال مناسب از بهار و مسافران نوروزی هستیم و در این راه قرار است به کمک مسئولان و مردم در روز ۲۵ اسفند پاکسازی عمومی در سطح شهر داشته باشیم.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    یکی از این مسیرهای گردشگری جاده هشترود – میانه از سمت علی آباد است این جاده نه تنها استاندارد نیست بلکه چاله چوله های متعددی هم دارد.