ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1401/12/19 شناسه خبر: 89667
امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه:

حجت الاسلام جعفریان گفت: رهبر معظم انقلاب قضیه مسمومیت دانش آموزان را جنایت بزرگ خوانده و خواستار اشد مجازات برای مجریان این جنایت هستند.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با اشاره به روز ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان حضرت امام (ره) گفت: شهادت عظمت بالایی دارد چراکه شهید تمام دارایی دنیوی خود را تقدیم می کند لذا خداوند به شهید جایگاه وجه الله می دهد.

 

وی افزود: نیاز است همه ما با سیره شهدا آشنا شده و آنها را الگوی خود قرار دهیم بطوریکه منش و رفتار شهدا در زندگی ما جاری و ساری شود.

 

جعفریان با اشاره به فرارسیدن دهه آخر ماه شعبان نیز اظهار داشت: این دهه به تکریم و غبارروبی مساجد نام‌گذاری شده تا مساجد برای میزبانی از میهمانان خداوند در ماه رمضان آماده شود.

 

خطیب جمعه هشترود ادامه داد: حضور در مسجد ارزشمند است و هر لحظه آن در نزد خداوند دارای ارزش بیشماری است لذا با تشکر از روحانیون، هیات امنا و خادمان مساجد که در این زمینه تلاش می کنند انتظار می رود اقدامات لازم برای احیای مساجد در ماه رمضان را نیز انجام دهند.

 

وی با اشاره به سخنان رهبری در روز درختکاری در نورد مسمومیت دانش آموزان نیز تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بصورت جدی وارد این موضوع شده اکد و این نشان دهنده اهمیت دادن ایشان به نسل جوان و همچنین امنیت فکری و روانی خانواده هاست.

 

جعفریان تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب قضیه مسمومیت دانش آموزان را جنایت بزرگ خوانده و خواستار اشد مجازات برای مجریان این جنایت هستند که این قاطعیت از سوی رهبری نشان می دهد که این قشر از جامعه معصوم ترین و پاک ترین افراد جامعه هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار داریم با سرعت بالا عوامل این جنایت شناسایی و برخورد قاطع شوند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده