ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1401/12/18 شناسه خبر: 89624

فرماندار هشترود از وضعیت نامناسب زیرگذر‌های آزاد راه پیامبر اعظم(ص) در محدوده این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، علیرضا توری صبح امروز در جلسه کمیته ایمنی حمل و نقل جاده‌ای و شورای ترافیک افزود: این زیر گذر‌ها وضعیت مناسبی از لحاظ روشنایی، آسفالت و رمپ و روپ ندارند.

وی ادامه داد: با توجه به حادثه خیز بودن آزادراه پیامبر اعظم(ص) عابرگذر برای اهالی روستا‌های هشترود وجود ندارد و ایجاد رمپ و روپ استاندارد برای روستا‌های حاشیه آزاد راه ضروری است.

فرماندار هشترود با بیان اینکه بیش از ۸۰ کیلومتر آزادراه تبریز ـ زنجان از شهرستان هشترود می‌گذرد گفت: حدفاصل میانه تا بستان آباد در تاریکی مطلق قرار دارد که باید روشنایی به ویژه در گردنه نصیرآباد و پارکینگ‌ها ایجاد شود.

توری افزود: هرگونه تخلیه نخاله‌های ساختمانی در شانه‌های جاده هشترودـ مراغه و هشترودـ قره چمن ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

وی از ممنوعیت خروج تاکسی‌های برون شهری به خارج از شهر خبر داد و گفت: متاسفانه علت معضل ترافیکی شهر هشترود نبود پارکینگ و وجود وانتی‌های میوه فروش در خیابانها است.

فرماندار هشترود اعلام کرد: هرگونه تردد تریلی و اتوبوس در ایام نوروز از ساعت ۹ شب تا ۷ صبح در جاده ترانزیتی هشترود ـ مراغه ممنوع است.

 

گزارش از دین محمدی

 

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده