ساعت: 17:06 منتشر شده در مورخ: 1401/11/7 شناسه خبر: 88997
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: دشمنان سعی دارند با بزرگنمایی مشکلات کشور مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین کرده و این ایام الله را کم رنگ تر کنند.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: مسئولان تلاش کنند تا در این ایام دستاوردهای نظام به نمایش گذاشته شود ولی چون ماهیت این انقلاب مردمی است لذا مردم محور بودن برنامه ها باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی افزود: البته دشمنان سعی دارند با بزرگنمایی مشکلات کشور مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین کرده و این ایام الله را کم رنگ تر کنند اما ملت ایران اسلامی بصیر هستند.

 

جعفریان ادامه داد: ما منکر مشکلاتی چون تورم و معیشت نیستیم و هرچند تلاش دولت جدید برای رفع آنهاست اما باید برنامه ریزی دقیق تری در این زمینه صورت گیرد.

 

امام جمعه هشترود با محکوم کردن اهانت به قرآن در کشور سوئد نیز اظهار داشت: این اقدام از سوی یک کشور مدعی دموکراسی نشان دهنده نمایشی بودن شعارهای انسان دوستانه آنها و خارج از اصول انسانی است.

 

وی تاکید کرد: دشمنان نمی توانند نور قرآن را خاموش کنند چراکه در ۱۴۰۰ سال قبل هم چنین تلاش‌هایی بی نتیجه مانده اما ترسشان از گسترش اسلام در بین ملت‌های جهان است لذا دست به هر تلاشی می زنند.

 

جعفریان با اشاره به سفر دستیار ویژه رئیس جمهور روسیه به کشورمان نیز تصریح کرد: در این دیدار قراردادهای مهمی به امضا رسید که نشان دهنده تلاش قدرت های دنیا چون چین، روسیه و ایران برای تاثیرگذاری مناسب در نظم نوین جهانی است.

 

وی خاطرنشان کرد: امضا توافقنامه بین کشورمان و کشورهای اوراسیا که ۴۰ کشور برای عضویت در آن اعلام آمادگی کرده اند، می تواند بازار وسیع اقتصادی برای کشور ایجاد کرده و تجارت اقتصادی کشور را رونق ببخشد.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده