ساعت: 16:34 منتشر شده در مورخ: 1401/10/30 شناسه خبر: 88928
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: در منطق دشمنان هر کس با آنها همراه نباشد تروریست است.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع گفت: اغتشاشات اخیر در کشور با برنامه ریزی، حمایت و هدایت دشمن صورت گرفت اما همانند برنامه های قبلی آنها، نتوانستند نتیجه بگیرند.

 

وی افزود: دولت جدید نتانیاهو در رژیم صهیونیستی که یکی از بزرگترین تروریست های تاریخ است با اعتراضات و نگرانی های گسترده ساکنان اراضی اشغالی نیز مواجه هست چون از ذهن خشن وی نگران هستند.

 

جعفریان ادامه داد: ذهن نخست وزیر این رژیم منحوس با این مشکلات مخشوش شده لذا از نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی کشور انتظار می رود هوشیاری بیشتری نسبت به خرابکاری های احتمالی داسته باشند هرچند هر عملیات بزرگ از سوی آنها موجب نابودی سریع تر شان خواهد شد.

 

امام جمعه هشترود با حمایت از اعدام ابَر جاسوس ۶۱ ساله نیز تاکید کرد: نگرانی دشمنان از اعدام این جاسوس نیست بلکه از اطلاعات غلطی است که بدستشان از طرف این فرد آمده و محاسبات آنها را بهم زده و ما هم از تلاشهای سربازان گمنام امام زمان (عج) در این راه تشکر می کنیم.

 

وی با اشاره به قرار دادن سپاه پاسداران کشور در لیست تروریستی از سوی اروپایی ها نیز تصریح کرد: این اقدام آنها هیچ خللی در تلاش های سپاه ایجاد نخواهد کرد چراکه هدف این نهاد مقدس حفاظت از اراضی کشور و دفاع از ملت مظلوم دنیاست.

 

جعفریان بیان کرد: در منطق دشمنان هر کس با آنها همراه نباشد تروریست است.

 

وی همچنین از شهروندان خواست تا با رعایت الگوی مصرف گاز کمک کنند تا سایر هموطنان نیز در این روزهای سرد سال از نعمت گاز برخوردار شوند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده