ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1401/09/11 شناسه خبر: 88212
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: فضای دانشگاه‌ها باید فضای گفتگو باشد اما شایسته نیست عده ای دانشجونماها این فضا را تبدیل به قمه کشی و ناسزاگویی کنند.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با اشاره به سخنرانی رهبر انقلاب در دیدار با بسیجیان سراسر کشور در روز ۵ آذر گفت: همانطور که رهبری تاکید کرده اند خدمتی که بسیج در بین مردم انجام داده خدمتی بی تظاهر است و حضور مجاهدانه و دلاورانه در میدان مقابله با دشمن ویژگی عالی بسیج است.

 

وی افزود: بسیج در تمامی شرایط از ناامیدی به دور است و در جهان اسلام امتداد داشته است.

 

جعفریان ادامه داد: دشمنان تلاش داشتند که عمق راهبری حضور جمهوری اسلامی ایران را در منطقه کاهش دهند و بعد خودش را هم نابود کنند اما همین تفکر جمهوری اسلامی ایران در کشورهایی چون عراق، سوریه و لبنان باعث شکست به معنای واقعی آمریکا شد.

 

وی تاکید کرد: برخی ها می گویند که صدای مردم را بشنوید و مشکل را با آمریکا حل کنید که رهبر انقلاب جواب آنها را دادند و فرمودند که تجربه تاریخی نشان داده که آنها خلاف وعده عمل می کنند. مشکل ما زمانی با آنها حل می شود که فقط به آنها باج بدهیم. صدای واقعی ملت ایران در تشییع میلیونی شهید سلیمانی و راهپیمایی روز ۱۳ آبان امسال شنیده شد.

 

امام جمعه هشترود تصریح کرد: هرچند مردم از وضعیت اقتصادی، تورم، برای ناعدالتی ها، وضعیت خودرو، بورس و … گلایه های بحقی دارند که باید دولت در رفع آنها تلاش بیشتری داشته باشند.

 

وی همچنین با تبریک روز دانشجو نیز یادآور شد: روز دانشجو بدلیل شهادت تعدادی از دانشجویان و جهت استمرار راه استکبارستیزی این شهدا نامگذاری شده اما برخی ها سعی دارند این روز را به نفع منافع آمریکا سوق دهند.

 

جعفریان خاطرنشان کرد: فضای دانشگاه‌ها باید فضای گفتگو باشد اما شایسته نیست عده ای دانشجونماها این فضا را تبدیل به قمه کشی و ناسزاگویی کنند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده