ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1401/09/10 شناسه خبر: 88203

سرهنگ پاسدار حسین محمدی فرمانده سپاه ناحیه هشترود به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود؛ متن این پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی
پنجم جمادی‌الاول ، خجسته زادروز بانوی کربلا ، اسوه نیکی‌ها و پرستار دل‌های زخم‌دیده است. بزرگ پرستاری که پس‌ازآن مصیبت بزرگ یک‌تنه بار سنگین پرچم پرافتخار ولایت را بر دوش گرفت. بانویی که با صبری سترگ و عظیم مصیبت‌ها و ناملایمات واقعه کربلا را تحمل نمودند و ضمن حفظ و دفاع از ارزش‌های مقدس اسلامی با خطبه‌های آتشین و افشاگرانه در به ثمر رساندن اهداف شهدای قیام عاشورا نقش مؤثری داشتند و از بازماندگان آن واقعه دردناک به‌خوبی پرستاری کردند.
بدون تردید سلامتی و تندرستی جامعه ٬ از فداکاری و محبت‌های عزیزانی است که خدمت به خلق را در شغل مقدس آن‌ها باید جست‌وجو کرد که همواره خداوند متعال و بزرگان دین از آن به نیکی یادکرده‌اند و بارها اشاره‌شده است ؛ کسانی که دست‌گیر و کمک‌کننده انسان‌ها باشند از قرب الهی برخوردارند و خدمت در چنین حرفه مقدسی، توفیق و سعادت بزرگ الهی است که همواره باید قدردان آن بود .
ضمن تبریک میلاد باسعادت بانوی صبر و ایثار حضرت زینب (س) و روز پرستار به‌تمامی پرستاران پرتلاش و به‌ویژه همسران محترم جانبازان ، آزادگان و شهدای معظم که با صبوری و وفاداری الگوهای شجاعت و ایثار را همراهی و همیاری نمودند ،بدین‌وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران خدوم را از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

سرهنگ پاسدار حسین محمدی فرمانده سپاه ناحیه هشترود

 

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده