ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1401/08/19 شناسه خبر: 87895
متفکر آزاد:

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: هدایت عملیات تروریستی شاهچراغ و چند عملیات ناموفق توسط تروریست‌های اجاره ای تکفیری از خاک جمهوری آذربایجان نتیجه حضور عوامل ضد منطقه ای صهیونیست در آنسوی ارس است.

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج، روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «هدایت عملیات تروریستی شاهچراغ و چند عملیات ناموفق توسط تروریست‌های اجاره ای تکفیری از خاک جمهوری آذربایجان علیه ملت ایران نتیجه حضور عوامل ضد منطقه ای صهیونیست در آنسوی ارس است.

برادران، بعد از آزادی قره باغ نوبت رسیده که خاکتان را از وجود نحس صهیونیست ها پاک کنید.»

۴ آبان ماه در حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت، تعدادی از زائرین به شهادت رسیده و عده‌ای نیز مجروح شدند.

۱۶ آبان ماه، وزارت اطلاعات در اطلاعیه دوم خود درباره فاجعه‌ تروریستی حرم شاهچراغ از شناسایی و دستگیری کلیه عوامل هدایت صحنه، عملیاتی و پشتیبانی آن اقدام تروریستی خبر داد.

در اطلاعیه دوم وزارت اطلاعات اعلام شد که ۲۶ تروریست تکفیری مرتبط با فاجعه تروریستی شاهچراغ دستگیر شدند.

در بخشی از این اطلاعیه نیز آمده است که «کلیه‌ی افراد دستگیر شده، غیرایرانی و با ملیّت‌های جمهوری آذربایجان، تاجیکستان و افغانستان هستند.»

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده