ساعت: 20:28 منتشر شده در مورخ: 1401/08/18 شناسه خبر: 87884
دادستان هشترود در گفتگوی اختصاصی با پیک هشترود:

سهیل قشلاقی گفت: رصد فضای مجازی بصورت مستمر و دقیق توسط دستگاه های نظارتی صورت می گیرد و در جریان اغتشاشات اخیر نیز موارد خرابکارانه ای مشاهده شدند.

سهیل قشلاقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود گفت: متاسفانه یکی از زمین هائی که دشمنان سعی دارند در آن بر علیه نظام اسافتده کنند بستر فضای مجازی است و یکی از رسالت قوه قضائیه نیز برخورد با هرگونه جرائم رخ داده در این فضاست.

 

وی افزود: رصد فضای مجازی بصورت مستمر و دقیق توسط دستگاه های نظارتی صورت می گیرد و در جریان اغتشاشات اخیر نیز موارد خرابکارانه ای مشاهده شدند.

 

قشلاقی تاکید کرد: برخی از کاربران هشترودی فعال در فضای مجازی که در روزهای اخیر با انتشار مطالب تحریک‌آمیز از اقدامات اغتشاشگران حمایت و آن‌ها را ترغیب به ادامه اقدامات خرابکارانه خود می‌کردند تحت رصد قرار گرفته و پرونده قضائی برای آنها تشکیل شد.

 

وی ادامه داد: تاکنون ۴ مورد منجر به تشکیل پرونده جهت ادامه روند پرونده شده اما چندین مورد منجر به تذکر و اخذ اخذ تعهد کتبی شده است.

 

دادستان هشترود خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی اجازه نخواهد داد عده ای با تحریک احساسات نوجوانان و جوانان بدنبال اقدامات خرابکارانه خود برعلیه نظام باشند و در صورت مشاهده موارد اینچنینی برخورد جدی خواهد داشت.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده