ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1401/08/11 شناسه خبر: 87754
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشترود در گفتگو با پیک هشترود:

محبعلی پور گفت: جامعه علمی و دانشگاهی کشور همچون گذشته در راهپیمائی روز ۱۳ آبان مشارکت جدی خواهد داشت و با مشت های گره کرده پاسخ یاوه گوئی های دشمنان را خواهد داد.

دکتر محبعلی پور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود در گفتگو با خبرنگار سیاسی پیک هشترود با اشاره به اینکه روز سیزده آبان ،روز شگفتی است، گفت: روز ۱۳ آبان، روزی که حوادث بزرگ وسرنوشت ساز این ملت را در پیشانی خود حک کرده است. و چه عجیب که ردپایی ثابت در تمام این حوادث به چشم می خورد.

 

وی اظهار داشت: ردپای استکبار جهانی در تبعید امام در سال ۴۲ ، در کشتار دانش آموزان ودانشجویان در سال ۵۷ و در نهایت مهر بطلانی که دانشجویان خط امام با تسخیر سفارت آمریکا بردخالت و دست اندازی های استکبار جهانی در میهن اسلامی مان زدند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هشترود افزود: ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره است. ۱۴ سال بعد از تبعید حضرت امام (ره) در روز ۱۳ ابان ۱۳۵۷ فرزند امام و صد ها دانش آموز ودانشجو درمقابل دانشگاه تهران و خیابان های اطراف با شعار درود برخمینی و مرگ برشاه پایه های حکومت را به لرزه در آوردند و با گلوله های مأموران شاه به خاک و خون غلتیدند.

 

محبعلی پور تاکید کرد: حال جامعه فرهنگی و دانشگاهی ایران با عبرت از مجاهدت های گذشتگان این مرز بوم با تأکید بر حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران، همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و عامل نا امنی های منطقه می داند و از مسئولان وخواص کشوری ولشگری می خواهد تا گوش به فرامین ولی فقیه زمان داشته و مجری اوامر معظم له باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: جامعه علمی و دانشگاهی کشور همچون گذشته در راهپیمائی روز ۱۳ آبان مشارکت جدی خواهد داشت و با مشت های گره کرده پاسخ یاوه گوئی های دشمنان را خواهد داد.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

پایان پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده