ساعت: 16:34 منتشر شده در مورخ: 1401/04/10 شناسه خبر: 86388
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: گاهی نگاه غلط به امر ازدواج، سنت‌های غلط و سخت گیری ها باعث مشکلات عدیده ای شده که باید خانواده ها در راستای ازدواج آسان همت کنند.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) گفت: گاهی نگاه غلط به امر ازدواج، سنت‌های غلط و سخت گیری ها باعث مشکلات عدیده ای شده که باید خانواده ها در راستای ازدواج آسان همت کنند.

 

وی افزود: البته امیدواریم برخی از موانع اقتصادی سر راه جوانان در امر ازدواج نیز رفع شود.

 

جعفریان همچنین با اشاره به سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) نیز ادامه داد: برگزاری حج به شکل فعلی و همچنین ضرب سگه اسلامی از تلاشهای ایشان است که عامل وحدت در جامعه اسلامی شدند.

 

خطیب جمعه هشترود تاکید کرد: توصیه این امام همام به ما این است که شیعیان باید تکیه گاه مورد اعتماد سایرین بوده و از افراط و تفریط دوری کنند.

 

وی با اشاره به سالروز سرنگونی هواپیمای حجاج ایرانی در آسمان خلیج فارس نیز تصریح کرد: آمریکا مدام از حقوق بشر دم می زند اما این در حالی است که سنگ بنای آن کشور بر کشتار سرخپوستان و بردگی سیاهپوستان است.

 

جعفریان یادآور شد: بر اساس گزارش مراکز معتبر آمریکا جزو ۱۰ کشور ناامن برای زنان است و با این وضع از حقوق بشر دم می زند.

 

وی اطهار داشت: آمریکا بدنبال ناتوی عربی است که تصوری خام است چون اختلاف شدید بین کشورهای عربی وجود دارد و هدفش هم عادی سازی و رسمی کردن روابط برخی از کشورها با رژیم صهیونیستی است.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده