ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 2022/05/18 شناسه خبر: 85867
فرماندار هشترود در تشریح آخرین تصمیمات در خصوص پخت و عرضا نان:

علیرضا توری گفت: تمامی نانوایی‌های سطح شهر با سهمیه تعداد ۴ عدل آرد یا بالاتر از آن موظفند در دو شیفت صبح یعنی از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ صبح و نیز از ۱۷ بعداز ظهر تا ۲۰ شب اقدام به پخت نمایند.

علیرضا توری فرماندار شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود در مورد تصمیمات جدید در خصوص وضعیت پخت و عرضه نان در شهرستان گفت: تمامی نانوایی‌های سطح شهر با سهمیه تعداد ۴ عدل آرد یا بالاتر از آن موظفند در دو شیفت صبح یعنی از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ صبح و نیز از ۱۷ بعداز ظهر تا ۲۰ شب اقدام به پخت نمایند.

 

وی افزود: دادن نان به مغازه داران در ساعات پخت نان ممنوع بوده و فقط نانوایان در صورت نان مازاد در ساعت پایانی فعالیت خود یعنی ساعت ۲۰ شب می توانند با قیمت بسته ۲۰ تایی به قیمت ۱۰ هزار تومان در اختیار مغازه داران قرار دهند و مغازه‌داران نیز موظفند تنها با اخذ سه هزار تومان سود به قیمت ۱۳۰۰۰هزار تومان به مردم عرضه کنند و در غیر اینصورت طبق قانون تعزیرات برخورد لازم با مغازه داران صورت خواهد گرفت.

 

توری ادامه داد: جهت رفاه حال مردم عزیز و با افزایش سهمیه تعداد ۴ واحد نانوایی لواش در سطح شهر از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۶ عصر تا ۲۳ شب اقدام به پخت و عرضه نان نمایند لازم به ذکر اینکه از ساعت ۱۳ ظهر تا ۱۶ عصر نیز تعطیل خواهند بود.

 

 

فرماندار هشترود تاکید کرد: تعداد ۵ واحد نانوایی نیز فقط در جهت تامین نان روستائیان عزیز و زحمتکش اقدام به پخت نمایند و حق عرضه نان به شهروندان سطح شهر را ندارند و در صورت مشاهده برخورد لازم و قانونی انجام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده