ساعت: 13:15 منتشر شده در مورخ: 2022/05/9 شناسه خبر: 85780
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هوافضای استان:

حجت الاسلام ایوبی گفت: امروز دوران جنگ اراده هاست و اگر اراده جبهه حق علیه باطل سست شود جبهه باطل نفوذ پیدا خواهد کرد چراکه دشمنان با در اختیار داشتن امپراطوری رسانه سعی در نفوذ دارد.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود؛ حجت الاسلام ایوبی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هوافضای استان در مراسم تجلیل از مربیان و هادیان سیاسی سپاه ناحیه هشترود گفت: امروز دوران جنگ اراده هاست و اگر اراده جبهه حق علیه باطل سست شود جبهه باطل نفوذ پیدا خواهد کرد چراکه دشمنان با در اختیار داشتن امپراطوری رسانه سعی در نفوذ دارد.

 

وی افزود: آمریکا برای اینکه سلطه گری خود را نمایان کند جنگهائی در دنیا به راه انداخته چراکه خمیرمایه جبهه باطل از تکبر است.

 

ایوبی ادامه داد: هادیان سیاسی باید از پشت صحنه های وقایع در دنیا آگاه شوند و در مورد مسائل صرفا به ظواهر ان توجه نکرده و تجریه و تحلیل درستی از اوضاع داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: هیچ دولتی از همان ابتدای آغاز فعالیتش نتوانسته بود بیماری اقتصاد کشور را پیدا کند که دولت فعلی با تشخیص مناسب سعی در معالجه آن دارد که لازمه آن صبر و همراهی مردم است.

 

ایوبی خاطرنشان کرد: شهید مطهری نمادکامل مجاهد نستوه در برابر جبهه باطل، استاد مهاجم در برابر دشمنان و الگوی کامل جهاد تبیین آنهم در دوران الحاد و کفر بود.

 

 

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده