ساعت: 11:12 منتشر شده در مورخ: 2022/05/7 شناسه خبر: 85729
فرمانده سپاه ناحیه هشترود خبر داد؛

سرهنگ ناجی گفت: تا به امروز ۹۰ گروه جهادی در سطح پایگاههای شهرستان هشترود راه اندازی شده که در عرصه های مخلف فعالیت می کنند هرچند شعار ما هر پایگاه یک گروه جهادی است.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود؛ سرهنگ ناجی فرمانده سپاه هشترود در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه بمناسبت تشریح برنامه های دهه بسیج سازندگی با تبریک این دهه گفت: دهه بسیج سازندگی از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت برای تشریح فعالیتهای بیشمار این گروه در عرصه های مختلف در سپاه نامگذاری شده است.

 

وی افزود: فعالیت گروههای جهادی نه تنها در عرصه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی، خدمت‌رسانی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و فرهنگی جریان دارد بلکه به تناسب نیاز روز جامعه، به دیگر حوزه‌های لازم زندگی اجتماعی هم تسری می‌یابد.

 

ناجی ادامه داد: برای گرامیداشت این دهه بیش از ۳۰ عنوان برنامه در کلیه پایگاههای سطح شهر و روستاها برگزار خواهد شد که رزمایش سراسری جهادگران فاطمی همزمان با سراسر کشور، برگزاری میزهای خدمت مساله محور در مناطق شهر یو روستائی، رزمایش کمکهای مومنانه، آغاز ساخت خانه های محروم، واکسیناسیون دام و طیور بخشی از برنامه های پیش بینی شده برای این دهه از سوی بسیج سازندگی سپاه ناحیه هشترود است.

 

وی یادآور شد: تا به امروز ۹۰ گروه جهادی در سطح پایگاهها راه اندازی شده که در عرصه های مخلف فعالیت می کنند هرچند شعار ما هر پایگاه یک گروه جهادی است.

 

 

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده