ساعت: 15:41 منتشر شده در مورخ: 2022/01/21 شناسه خبر: 84660
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: مسئولان فرهنگی، آموزشی و رسانه ای و فضای مجازی باید بدانند دشمن سعی دارد نقش مادری و همسری را بین دختران ایرانی کم رنگ کنند.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) گفت: دختران امروز کشور دختران انقلاب هستند و باید حضرت زهرا (س) و اندیشه فاطمی را الگوی زندگانی خود قرار بدهند.

 

وی افزود: مسئولان فرهنگی، آموزشی و رسانه ای و فضای مجازی باید بدانند دشمن سعی دارد نقش مادری و همسری را بین دختران ایرانی کم رنگ کنند.

 

جعفریان تاکید کرد: دشمنان سعی در کم رنگ کردن ازدواج در بین جوانان، گسترش طلاق و کاهش ازدواج و همچنین کاهش رغبت دختران امروزی به مادر شدن را دارد تا بنیان خانواده در جامعه اسلامی ایران تضعیف شود.

 

امام جمعه هشترود ادامه داد: دولت انقلابی کشور راهبرد خنثی سازی تحریم ها را در پیش گرفته و در کنار آن بحث مذاکرات را با عزت ادامه می دهد تا بهانه ای به دست برخی ها نباشد.

 

وی یادآور شد: دولت علاوه بر نگاهی به درون، با دنیا نیز بر اساس راهبرد رهبری یعنی کشورهای همسایه، کشورهای مسلمان و همچنین کشورهای همسو تعامل دارد و گفتگو و رابطه با کشورهایی چون چین و روسیه در همین راستاست که البته دولت قبلی از این ظرفیت هیچ بهره ای نبرد.

 

جعفریان خاطرنشان کرد: دولت انقلابی با کشورهایی که خوی استکباری ندارند رابطه برقرار خواهد کرد و از ظرفیت آنها بهره خواهد برد.

 

خطیب جمعه هشترود همچنین با اشاره به تغییر فرماندار در شهرستان هشترود بیان کرد: فرماندار فعلی جزو فرمانداران فعال، تلاشگر و منضبط نسبت به فرمانداران قبلی شهرستان بودند که در دوره وی اتحاد و همدلی بیشتر نمود پیدا کرد و ما نیز از تلاشهایشان تقدیر می کنیم و فرماندار جدید نیز انتخاب شده که جز نیروهای ارزشی است و امیدواریم برنامه های جدی برای رفع مشکلات شهرستان داشته و خاطرات خوبی از خود در سال‌های آتی از خود برجای بگذارد.

 

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده