ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 2022/01/19 شناسه خبر: 84651
فرمانده سپاه ناحیه هشترود خبر داد؛

سرهنگ ناجی گفت: برای دهه فجر امسال بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در فضای حقیقی و مجازی پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ ناجی فرمانده سپاه ناحیه هشترود در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در همه حوزه ها گفت: باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی باید به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارایه شود.

وی افزود: دهه فجر امسال و ایام الله پیروزی انقلاب همچنان به دلیل بیماری کرونا با محدودیت‌هایی مواجه شده و تصمیم گیری در رابطه با انجام مراسمات دهه فجر، باید منطبق با مصوبات ستاد ملی کرونا باشد که لازم است برنامه ها بیشتر با محوریت فضای مجازی سوق پیدا کند تا با استفاده از ظرفیت فضای مجازی دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین شود.

ناجی درادامه با تاکید بر مشارکت دستگاه های اجرایی در برگزاری برنامه های دهه فجر  اظهار داشت: تعامل و همکاری مضاعف ادارات شهرستان در اجرای هر چه بهتر مراسم دهه مبارکه فحر ضرورت دارد.

فرمانده سپاه ناحیه هشترود همچنین یاداور شد: برای دهه فجر امسال بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در فضای حقیقی و مجازی پیش بینی شده است.

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده