ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 2022/01/17 شناسه خبر: 84624
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای:

علی ابوالحسنی به بارش ۱۰ تا ۲۰ سانتی‌متری برف در شهرستان هشترود اشاره کرد و گفت: تردد در محورهای ارتباطی تنها با استفاده از زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

علی ابوالحسنی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود در گفت‌وگو با خبرنگار پیک هشترود با بیان اینکه بارش برف و کولاک در همه مناطق شهرستان از عصر امروز تشدید شده است، افزود: تردد در محورهای اصلی شهرستان از جمله آزادراه پیامبر اعظم(ص)، جاده هشترود – مراغه و هشترود – قره‌چمن نیز به کندی صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: جاده‌ها در برخی از مناطق با کولاک شدید و بارش برف همراه است و بر اساس پیش‌بینی‌ها، بارش برف در ساعات آینده ادامه خواهد داشت لذا رانندگان باید از تردد غیرضروری خودداری کنند.

وی از مسدود بودن محور هشترود – بستان آباد – تیکمه‌داش معروف به «ائل‌یولی» خبر داد و افزود: محور هشترود – ذوالبین باز اما با کولاک شدید و بارش برف همراه بوده و محور ذوالبین _ بایقراکوه بسته است.

ابوالحسنی اظهار داشت: اکنون راه حدود ۱۵۰ روستای این شهرستان بسته است.

به گفته وی و بر اساس پیش‌بینی‌ها و هشدارهای هواشناسی، بارش برف تا بامداد روز دوشنبه در هشترود ادامه خواهد داشت.

وی از عموم رانندگان و مسافران خواست در صورت ضروری بودن سفر شبانه، ضمن رعایت کردن نکات ایمنی، قبل از تردد در جاده‌ها خودرو خود را به زنجیرچرخ، سوخت کافی و لباس گرم مجهز کرده و از سالم بودن خودرو خود اطمینان حاصل کنند.

وی همچنین توصیه کرد که رانندگان قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ و شماره تلفن‌های «۰۴۱۵۲۶۲۲۲۸۸»، «۰۴۱۵۲۶۲۲۱۲۹» و «۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵» از وضعیت راه‌ها اطلاع حاصل کنند.

انتهای پیام/م.ا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده