ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 2022/01/14 شناسه خبر: 84570
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام اباذری گفت: هرجا ضعفی هم بوده ناشی از نگاه غیر انقلابی و اشرافی گری برخی از مسئولان است.

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام اباذری امام جمعه موقت هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع گفت: انقلاب ما انقلابی دینی است و برنامه آن نیز بر مبنای آموزه های دینی است و ترس دشمن هم از ابن اصل اساسی است.

 

وی افزود: دشمنان ما مخالف اسلام سیاسی هستند چراکه دقیقا با آموزه های پیامبر اکرم همراه است.

 

اباذری تصریح گرد: بنا به فرموده رهبر انقلاب عامل نجات کشور در روزهای طولانی و بزنگاهها، غیرت دینی است که دشمن سعی دارد این غیرت را از ما بگیرد که همه باید در این راستا تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد: نیروهای رسانه ای دشمنان مدام سعی در نظرسازی های دروغین علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران هستند که بنا به فرموده رهبری هویت مردم ایران در حضور پرشور در تشییع سردار سلیمانی مشخص شد.

 

اباذری تاکید کرد: رهبر انقلاب همواره تاکید کرده اند که موفقیت های انقلاب اسلامی باید آشکار شد و هرجا ضعفی هم بوده ناشی از نگاه غیر انقلابی و اشرافی گری برخی از مسئولان است.

 

وی با اشاره به برگزاری دور هشتم مذاکرات وین نیز خاطرنشان کرد: دشمن با براه انداختن جریان های رسانه ای مانند نیاز ایران به مذاکره، جنگ هراسی و زیاده خواهی ایران در مذاکرات سعی در تحت فشار قرار دادن مذاکره کنندگان کشور دارد اما سیاست های فعلی دولت در این زمینه منطقی است و در روال طبیعی حرکت می کند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده