ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 2022/01/3 شناسه خبر: 84456
فرمانده سپاه عاشورا؛

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم توجه آحاد مردم و مسئولان به وصیت نامه سردار شهید سلیمانی، گفت: عصاره این وصیت نامه تبعیت از ولی فقیه است.

به گزارش پیک هشترود به نقل از آناج، سردار علی اصغر عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورا روز دوشنبه در نشست «بررسی جایگاه شهید سلیمانی در تغییر معادلات تحمیلی استکبار»، فرازهای وصیت‌نامه سردار سلیمانی را خلاصه ای از وصیت‌نامه‌های شهدا در طول انقلاب اسلامی‌و دفاع مقدس دانست و افزود: حفظ و صیانت از ایران اسلامی‌به عنوان حرم که اگر این حرم را حفظ کنیم کل زمین‌های اسلامی‌از جمله سوریه، عراق، فلسطین و غیره را حفظ کرده ایم، از دیگر فرازهای مهم این وصیت نامه است.

وی لزوم پشتیبانی و اطاعت از مقام رهبری و بصیرت شناسی در جامعه را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در تاریخ صدر اسلام امامان و معصومان از بی بصیرتی مردم به شهادت رسیدند و دشمنان از صدر اسلام تاکنون با این روش دین اسلام را در فشار و تنگنا گذاشته‌اند و هم اکنون نیز با فتنه‌افکنی، هجمه روانی و شایعه‌پراکنی سعی در تغییر نظام دارند، اما مردم با بصیرت ایران با هدایت‌‌‌های رهبری همیشه توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرده اند.

عباسقلی‌زاده مطالبه‌گری را حق جامعه و مردم برشمرد و ادامه داد: برخی از اعتراضات و نارضایتی‌های مردمی‌در جامعه به حق است ولی باید هوشیار بود تا دشمنان با سوء استفاده از مطالبه‌گری‌های به حق مردم، فتنه‌انگیزی و ایجاد اختلاف نکند.

به گفتهوی، برخی تجمع‌های کارگری، صنفی و شغلی با آنکه یک مطالبه به حق و بجاست، اما دشمنان با سوء استفاده از این موقعیت فتنه‌انگیزی می‌کنند که باید هوشیار بود و در این خصوص به دشمنان فرصت سوء‌ استفاده را نداد.

عباسقلی زاده بصیرت‌افزایی در جامعه را یکی از راه‌های شناخت حق و باطل ذکر کرد و بر ترویج بصیرت‌افزایی و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی‌در جامعه تاکید کرد.

وی، ایمان به خدا و ولایت‌مداری را رمز موفقیت در جامعه و غلبه بر توطئه‌های دشمنان برشمرد و گفت: تا زمانی که تمام مسئولان گوش به فرمان ولی فقیه زمان باشند، در تمام امورات جامعه از جمله در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی‌موفق بوده و قدرتمندتر از همیشه در مقابل دشمنان ایستادگی خواهند کرد، در غیر این صورت دشمنان بر ما غلبه خواهند کرد.

فرمانده سپاه عاشورا یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی‌ایران یک نظام اسلامی‌و مقتدر در منطقه می‌باشد که این امر را مدیون شهدای گران‌قدری هستیم که جان خود را در دفاع از اسلام و دین خود فدا کردند و ایران اسلامی‌را به اقتدار و سربلندی رساندند.

عباسقلی زاده، بر لزوم توجه ویژه مسئولان و مردم جامعه به وصایا و مکتب سردار شهید سلیمانی تاکید و اضافه کرد: حاج قاسم در مکتب امام و رهبری تربیت یافت و از جمله شجاع‌ترین، شیرمردترین و با ایمان‌ترین مردان نیک دنیا بود که در عرصه جهادی فردی مهربان و دلسوز برای مردم ایران اسلامی‌ و با اقتدار در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب بود که در این راه جان خود را فدای ایمان و رهبر خود کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده