ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 2021/12/3 شناسه خبر: 84148
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: حضور کشورمان در دور جدید مذاکرات با نیت رفع تحریم هاست اما طرف غربی بدنبال مذاکرات هسته ای است، هرچند دولت تلاش‌هایی برای خنثی سازی تحریم ها که مدنظر رهبری است، دارد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو گفت: در این روز جنبش دانشجویی یک ورق جدیدی در تاریخ استکبارستیزی کشور بجای گذاشتند و درسی برای جنبش های دانشجویی معاصر شدند.

 

وی افزود: جنبش های دانشجویی در همه دهه های قبل و بعد از انقلاب نقش تاثیرگذاری داشته اند اما باید این نوع جنبش ها علاوه بر مطالبه گری در تعییر برخی فرهنگ ها  عدالت محوری و رفع مشکلات کشور کوشاتر باشند.

 

خطیب جمعه هشترود تاکید کرد: جنبش های دانشجویی باید همواره نگاهی به قله آرمان‌های انقلاب اسلامی داشته و تحت زعامت رهبری حرکت کنند.

 

جعفریان با اشاره به دور جدید مذاکرات کشورمان در مورد برجام نیز تصریح کرد: حضور گروهی کامل شامل کارشناسان فنی از کشورمان بر خلاف دوره های قبلی نشان از عزم جدی مذاکره کنندگان کشور به حصول نتیجه از مذاکرات و عدم ارتکاب اشتباهات گذشته است بطوریکه طرفهای غربی دچار شوکه شده و برگ برنده را به دست ما داده است .

 

وی ادامه داد: مدیریت ناصحیح برخی ها در مذاکرات قبلی ضربات سنگینی در عرصه های مختلف به کشور وارد کرد که به این زودی نمی شود از آنها خلاص شد.

 

امام جمعه هشترود بیان کرد: اولویت فعلی دولت برجام نیست بلکه اقتصاد مقاومتی است و دولت علیرغم ارتباط گسترده با کشورهای همسایه و حضور هوشمندانه در مذاکرات، به توان داخلی اتکا کرده است.

 

وی اظهار داشت: حضور کشورمان در دور جدید مذاکرات با نیت رفع تحریم هاست اما طرف غربی بدنبال مذاکرات هسته ای است، هرچند دولت تلاش‌هایی برای خنثی سازی تحریم ها که مدنظر رهبری است، دارد.

 

جعفریان یادآور شد: با توجه به حضور قوی کشورمان در مذاکرات، امیدوار به نتیجه گیری هستیم اما اشتباهات دوره قبلی نباید تکرار شده و رفع تحریم ها هم باید راستی آزمایی شوند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده