ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 2021/11/29 شناسه خبر: 84114
امام جمعه هشترود تاکید کرد؛

امام جمعه هشترود خواستار تجهیز کتابخانه‌های سیار روستایی کانون پرورش فکری در این شهرستان شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام حسن جعفریان صبح امروز در بازدید از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود گفت: متاسفانه این کانون دارای یک مینی بوس مجهز به کتابخانه سیار روستایی بود که اکنون چندین سال است به علت نقص فنی به تبریز برده شده و هنوز هم تعمیر نشده است.

وی افزود: مسئولان استانی باید هرچه زودتر این خودرو را مجدداً به این شهرستان برگردانند یا یک خودروی جایگزین برای کتابخانه سیار روستایی بدهند.

جعفریان گفت: تجهیز خودروهای سیار کانون پرورش کودکان و نوجوانان بر افزایش کیفیت خدمات رسانی مراکز فرهنگی سیار به کودکان و نوجوانان مناطق دور افتاده و کم برخوردار یا غیر برخوردار شهرستان تاثیرگذاری قابل توجهی دارد.

وی با بیان اینکه تربیت کودکان یک حوزه تخصصی و نیازمند حضور مربیان متخصص و کاربلد است، اضافه کرد: کانون به عنوان یکی از نهادهای اصلی هنری در کشور می تواند با فعالیت ها و برنامه های خود نقش تاثیرگذاری در آینده کودکان و نوجوانان داشته باشد.

آشنایی با قرآن، حدیث، احکام ، قصه‌گویی، شعرخوانی، روخوانی کتاب، بازی‌های محلی، معرفی شخصیت‌ها، شهرها و کشورها ، انجام کاردستی، عروسک‌سازی ، نمایش فیلم، هنرهای تجسمی، نمایش عروسکی و اجرای سرود از جمله فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هشترود است.

در این بازدید همچنین با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان از برندگان مسابقات عکس ، دل نوشته و نقاشی تجلیل شد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده