ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 2021/11/26 شناسه خبر: 84080
امام جمعه هشترود:

امام جمعه هشترود از دولت، مجلس و قوه قضائیه انقلابی خواست تا با تقسیم کار این نوع تبعیض ها را اصلاح کنند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با تبریک فرارسیدن سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: بسیجیان نیروی ارزشمندی برای ولایت فقیه در جامعه اسلامی هستند طوریکه رهبر انقلاب به این نیروها امیدوار است و همواره می فرمایند که تا روحیه بسیجی در جامعه حاکم است دشمنان هیچ لطمه ای به کشور نمی توانند وارد کنند.

 

وی افزود: مردم کشور با تمام وجود حس کرده اند که بسیج همواره در میدان خدمت رسانی در عرصه های مختلف بوده و نظام نیز مدیون بسیج است.

 

جعفریان خاطرنشان کرد: برنامه های سپاه ناحیه هشترود برای گرامیداشت هفته بسیج بسیار مناسب بود و از این بابت کمال سپاسگزاری را داریم.

 

خطیب جمعه هشترود همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید مدرس هم تاکید کرد: شهید مدرس نمونه یک نماینده مجلس مردمی بود که به مردم بدلیل جایگاهشان ارزش قائل بود و بخاطر رای به آنها احترام نمی گذاشت و نیاز است نمایندگان مجلس در هر زمانی از این شهید بزرگوار درس بگیرند.

 

وی با اشاره به بحث برخورد با حقوقهای نجومی نیز تصریح کرد: ۵ سال از مطالبه رهبری در جهت برخورد با حقوقهای نجومی می گذرد و در دولت قبلی هم کاری صورت نگرفت.

 

جعفریان یادآور شد: برازنده جامعه اسلامی نیست که حقوق یک ماه برخی از مدیران برابر با درآمد چند ساله یک فرد از قشر پایین جامعه باشد‌.

 

امام جمعه هشترود از دولت، مجلس و قوه قضائیه انقلابی خواست تا با تقسیم کار این نوع تبعیض ها را اصلاح کنند.

 

انتهای پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده