ساعت: 11:27 منتشر شده در مورخ: 2021/11/24 شناسه خبر: 84067
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی:

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی گفت: یادمان شهدای گمنام هشترود با سرعت بیشتر احداث، و در ساخت مقبره و المان‌ها از معماری اسلامی استفاده شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، دریادار دوم امیر رضا عباسی روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده سپاه و مجموعه مدیریت شهری هشترود افزود: فاز نخست این مجموعه توسط شهرداری و شورا در حال تکمیل است و از تمام هشترودی‌ها دعوت می‌شود تا در احداث فاز دوم این طرح فرهنگی مشارکت داشته باشند.

وی یکی دیگر از ماموریت‌های مهم این اداره‌کل را حفظ و بازنشر خاطره‌های دوران دفاع مقدس و ایثارگران عنوان کرد و اظهار داشت: این خاطره‌ها در قالب کتاب گردآوری و برای نسل‌های آینده بازنشر می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال ۶۰ جلد کتاب از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی به رشته تحریر آمده است، بیان کرد: درب این‌ اداره‌کل به روی همه رزمندگان و ایثارگران باز است و ما از تمام کسانی که بتوانند ما را در نشر کتاب یاری کنند، پشتیبانی مالی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: هر کسی که به خاطر بعد مسافت نتواند به اداره‌کل بیاید، می‌تواند آثار خود را در سامانه «پیغام‌گیر» ما ثبت کند تا ما در منزل فرد حاضر شویم و آثارشان را در قالب شعر، دلنوشته و دست‌نوشته گردآوری کنیم.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده