ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 2021/11/24 شناسه خبر: 84065
مدیر بنیاد مسکن:

بهمن مهرانی فر گفت: تاکنون با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک برای ۷۰ درصد از خانه‌های روستایی این شهرستان سند مالکیت صادر شده است.

Print Friendly, PDF & Email

بهمن مهرانی‌فر مدیر بنیاد مسکن هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود افزود: علاوه بر ۶ هزار و ۷۵۰ فقره سند مالکیتی که تاکنون برای خانه‌های روستایی شهرستان صادر شده، ۲ هزار و ۲۰ سند نیز با معرفی بنیاد مسکن در شهرهای هشترود و نظرکهریزی به متقاضیان تحویل شده است.

وی تعداد اسناد مالکیت صادره طی سال جاری را ۱۸۵فقره عنوان کرد و اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌ها امیدواریم با همکاری اداره ثبت شهرستان، تا آخر سال‌ جاری نیز تمامی پرونده‌های در دست اقدام به صدور سند منجر شود.

وی اضافه کرد: سندهای صادره به عنوان تضامین تسهیلات بانکی توسط بانک‌های عامل مورد پذیرش قرار می‌گیرد و اختلاف‌های ملکی را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد.

مهرانی‌فر تاکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره برای تشکیل پرونده جهت صدور سند مالکیت در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار و دارای شورای اسلامی استقبال می‌کند و بر همین اساس از تمامی روستائیانی که تاکنون نسبت به اخذ سند مالکیت اقدام نکرده‌اند، دعوت می‌شود تا در اسرع وقت اقدام لازم را در این زمینه انجام دهند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده