ساعت: 15:52 منتشر شده در مورخ: 2021/10/22 شناسه خبر: 83779
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: سردار خرم یک چهره انقلابی و خدمتگزار بوده و امید است رفتار انقلابی و مردمی وی همراه با کار جهادی و تصمیمات مناسب باعث رشد و تعالی همه جانبه استان شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با تبریک میلاد مهربانی ها گفت: انتظار می رود در این روز بزرگ مراسمات جشن و سرور با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد و محافل عمومی برگزار شود.

 

وی با اشاره به سفرهای فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح به تعدادی از کشورهای همسایه نیز افزود: این سفرها با توجه به خودنمایی های برخی از افراد سبک مغز در برخی از کشورهای همسایه نوعی مانور همگرایی در منطقه است که رزمایش مشترک با روسیه و همچنین با پاکستان در آینده نزدیک نیز در همبن راستاست.

 

جعفریان ادامه داد: رزمایش نیروهای مسلح از جمله ارتش و سپاه نیز در داخل کشور نشان دهنده آمادگی کامل نیروهای مسلح و همچنین همدلی در داخل کشور است.

 

وی تاکید کرد: برگزاری رزمایش های ترکیبی در داخل و خارج از کشور نشان دهنده پیام صلح کشورمان به دنیا و همچنین هشدار به دشمنان برای هر نوع شیطنت است.

 

خطیب جمعه هشترود تصریح کرد: دولت در مورد اولویت اصلی کشور یعنی واکسیناسیون عملکرد محسوسی داشت و امید است در قضیه معیشت مردم هم چنین اقدامات تاثیرگذاری صورت گیرد.

 

وی با اشاره به تعیین استاندار استان نیز خاطرنشان کرد: سردار خرم یک چهره انقلابی و خدمتگزار بوده و امید است رفتار انقلابی و مردمی وی همراه با کار جهادی و تصمیمات مناسب باعث رشد و تعالی همه جانبه استان شود.

 

جعفریان از مسئولان استانی خواست توجه کافی به مساله ورزش شهرستان و حمایت از ورزش قهرمانی داسته باشند.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

پایان پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده