ساعت: 09:27 منتشر شده در مورخ: 2021/10/16 شناسه خبر: 83702
نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس:

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه‌بندی معلمان به طور قطع اجرا، و نیروهای ستادی آموزش و پرورش را هم شامل می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

سیدحمزه امینی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار پیک هشترود افزود: نگرانی‌هایی از سوی برخی نیروهای ستادی راجع به این رتبه‌بندی وجود دارد اما این نیروها که اتاق فرمان ادارات آموزش و پرورش را در دست دارند، همانند معلمان مشمول رتبه‌بندی خواهند شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: محال است نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای معلمانی که سر کلاس درس حاضر می‌شوند، امتیازی قائل شوند ولی نیروهای ستادی شاغل در ادارات از آن امتیاز بهره‌مند نشوند.

وی اظهار داشت: این لایحه موجب تحول و پویایی در نظام آموزشی کشور خواهد شد و این روزها نمایندگان مجلس پیشنهادهای خودشان را در مورد آن ارایه می‌دهند.

به گفته وی همه کسانی که در آموزش و پروش خدمت می‌کنند، به عنوان معلم استخدام شده‌اند و نیروهای ستادی نیز بر حسب تحصیلات، سنوات و فعالیت‌های پژوهشی خودشان از این لایحه بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش ایرنا «علی کریمی فیروزجایی» عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی نیز طی روزهای اخیر از بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان در یکشنبه هفته آینده طبق وعده رییس قوه مقننه خبر داده است.

«علیرضا کاظمی» سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز در جلسه بررسی مشکلات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران که به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش قرچک برگزار شد، گفته است که «قطعا با نگاه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تصویب رتبه‌بندی معلمان، بخش مهمی از مشکلات جامعه فرهنگیان برطرف می‌شود».

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده