ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 2021/10/15 شناسه خبر: 83699
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: هدف آمریکا احیای دوباره داعش در افغانستان است تا هم ناامنی دائمی در افغانستان ایجاد و هم تهدید و اهرم فشار دائمی برای طالبان و هم سایر بازیگران منطقه از جمله ایران داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع با اشاره به شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حصرت مهدی (عج) گفت: در زمان غیبت از نعمت امامت محروم نیستیم اما از نعمت بودن در جوار ایشان محروم هستیم و امیدواریم خداوند متعال فیض حضور را برای ما فراهم کند.

 

وی با اشاره به هفته وحدت نیز افزود: وحدت رمز پیروزی مسلمانان است و مسلمانان دارای اشتراکات زیادی هستند اما علت عدم وحدت مشخص نیست هرچند شیطنت دشمنان را نمی توان نادیده گرفت.

 

جعفریان همچنین با اشاره به اتفاقات افعانستان نیز تاکید کرد: هدف آمریکا احیای دوباره داعش در افغانستان است تا هم ناامنی دائمی در افغانستان ایجاد و هم تهدید و اهرم فشار دائمی برای طالبان و هم سایر بازیگران منطقه از جمله ایران داشته باشد.

 

وی از مجامع جهانی خواست تا در قبال این رویدادهای تلخ در افعانستان واکنش نشان دهند.

 

امام جمعه هشترود با اشاره به برگزاری انتخابات در عراق نیز تصریح کرد: پیروزی جبهه اسلام در انتخابات علیرغم تلاش دشمنان تلنگری برای دولت جدید این کشور آیت تا اولا بدنبال بهبود اوضاع مردم باشند و مصوبه پارلمان عراق مبنی بر خروج نیروهای خارجی از عراق را اجرا کند.

 

وی همچنین هفته نیروی انتظامی را هم به زحمت کشان این عرصه تبریک گفت.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده