ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 2021/07/26 شناسه خبر: 82821
شهردار هشترود:

مهدی پورصادق گفت: شهرداری تا به امروز با سه سرمایه گذر به گفتگو نشسته و انشالله با انعقاد قرار داد از سرمایه این سرمایه گذاران در جهت پیشرفت و عمران استفاده خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، دکتر مهدی پورصادق شهرار هشترود در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: سعی کرده ایم در راستای اتاق شیشه ای حرکت کنیم و انگیزه کارمندانمان را بالاتر و در جهت پیشرفت وعمران شهرستان ودر جهت رسیدن به در آمد پایدار گامهای خوبی برداریم.

وی افزود:خدا را شاکریم که در این دوسال توانسته ایم کلیه بدهی ها وحقوق تمام کارکنان را بدون کم وکاستی پرداخت نماییم ودراین مورد هیچ مشکلی نداریم.

طرحهایی در دست اجراست که در آینده اجرا خواهد شد

شهردار هشترود از آغاز دو طرح جدید در شهرستان خبر داد وگفت؛این طرحها فعلا در دست مطالعه است و آخرین مراحل خود را می گذرانند که انشالله بعد از نهایی شدن به سمع ونظر مردم از طریق رسانه ها وخبرنگاران اعلام خواهد شد.

ما دست همه سرمایه داران را به گرمی می فشاریم

شهردار هشترود در ادامه به حمایت از سرمایه داران پرداخت وگفت:شهرداری تا به امروز با سه سرمایه گذر به گفتگو نشسته ایم وانشالله با انعقاد قرار داد از سرمایه این سرمایه گذاران در جهت پیشرفت وعمران وابادانی استفاده خواهیم کرد.

اطلاعات و آمار بصورت الکترونیکی در اختیار مراجعین به این اداره قرار می گیرد

این شهرداری کلیه املاک ومستغلات خود را الکترونیکی کرده وتمام این اطلاعات به روز در اختیار شهروندان قرار گرفته است

ساخت وساز شهرداری را به طور کلی تغییر داده ایم. وهر کس که برای دریافت پروانه ساختمان با سیستم وروند الکترونیکی انجام می گیرد ودر این سیستم در حوزه ساخت وساز وشهرسازی ودرآمد به هیچ کس دستی کاری انجام نمی گیرد فقط با سیستم الکترونیکی انجام می گیرد وهر چه سیستم ارائه نماید همان خواهد بود وهیچ گونه تخفیقی در نظر گرفته نمی شود اگر تخفیفی هم مد نظر باشد جمعی خواهد بود آنهم به خاطر یک مناسبت ملی مذهبی ،در غیر این صورت هیچ گونه تخفیفی و ارفاقی برای متقاضیان در نظر گرفته نمی شود. شهرداری دیگر نظام بند وبا برنامه عمل می کند.

نیم ساعته پروانه را صادر می کنیم

شهردار هشترود متذکر شد: اگر متقاضی پروانه مشکل قانونی نداشته باشد در عرض نیم ساعت تمام امورات اداری شخص متقاضی حل وفصل می گردد .

 

وی خاطر نشان کرد :کسانی که با مشکل میخواهند کارشان راه بیفتد متاسفانه در ریشه کار خود مشکل اساسی دارند وقتی به شهرداری مراجعه می کننداین مشکل جلوی کار را می گیرد به همین جهت می گویند شهرداری متقاضی را معطل می کند در حالی که اگر طرف مشگلی نداشته باشد در اسرع وقت کارمتقاضی حل می شود.

طرح راهبردی هشترود در دست اقدام است

با تصویب این طرح مسیر توسعه هشترود در این طرح مشخص خواهد شد ما سعی می کنیم نیاز هشترود وراههای توسعه شهرستان را در این طرح بنگجانیم وبعد از اتمام این طرح پنج ساله برای تایید به شورا ارسال خواهیم کردوسعی خواهیم کرد که نیازهای اولویت دار را در ساخت وساز ها لحاظ نماییم.وهر طرحی که نیاز است را اول احداث کنیم.

۱۳۵۰متر دیوار حائل کار کرده ایم

شهردار هشترود از احداث ۱۳۵۰متر دیوارحائل در داخل شهرستان خبر داد و گفت: که این دیوار ساحلی در پنج مسیر در داخل شهرستان کار شده است با اعتبار ۴میلیارد اوراق مشارکت از خزانه واز ردیف مدیریت بحران کار کردیم.و فاز های بعدی را هم تلاش می کنیم که در اسرع وقت شروع کنیم.

فضای سبز ومسیر دوچرخه سواری در پیاده روهای هشترود ایجاد می گردد

پورصادق از ایجاد فضای سبز و مسیر دوچرخه سواری در هشترود خبر داد و افزود: سعی شهرداری این است که مسیر را هم برای معلولین و همچنین دوچرخه سواری را در پیاده روی ها ایجاد کنیم تا این عزیزان در تردد با مشکل روبرو نشوند.

۸۰ درصد خیابان شهید رجایی کارشده است

پورصادق از مرمت واصلاح خیابان ها و پیاده روهای شهر خبر داد و گفت: در این خیابان حدود ۸۰ درصد پیاده روها و خود خیابان مشکلاتش حل شده مابقی نیز در دست اقدام است و به زودی تمام مسیر ها بازسازی خواهد شد.

نوسازی و تازه سازی آسفالت خیابانها و کوچه

در زمینه آسفالت قسمتهای اصلی خیابانها مشکل آسفالت نداریم وتا جایی که توانسته ایم با زیر سازی همه خیابانها را از صفر تا صد دوباره کار کرده ایم تا آسفالت ها دیگر تخریب نگردد. ولی در کوچه ها فعلا چاله ها وچوله ها را پر می کنیم بعدا در نظر داریم کوچه هایی که اصلا آسفالت ندارند در اولویت قرار دهیم و آسفالت کنیم.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده