ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 2021/07/26 شناسه خبر: 82809

جمعی از اهالی روستاهای دربند، عرقطو، تمتراب و بزوجیق به فرماندار هشترود نسبت به عدم آسفالت مسیر این روستاها نامه ای نوشتند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، متن این پیام بدین شرح است:

 

جناب آقای امین امینیان فرماندار محترم شهرستان هشترود
با سلام و عرض تحیت و احترام

اکنون(۹) ماه از قولی که به اهالی روستاهای بزوجیق، تمتراب، دربند و عرقطو داده بودید، گذشته است. فصل سرما، فصل بارش و حال فصل خرمن(وعده ی سر خرمن) نیز بگذشت. فیلم سخنان شما در بزوجیق(۶مهر۱۳۹۹)، مصاحبه گروه های تلگرامی، در برنامه تلویزیونی و چندین مصاحبه با خبرنگاران هشترودی موجود است. در همه آنها تأکید داشته اید که به زودی فلان و فلان می شود و این بزودی ها در آستانه ی پایان کار شما در سمت فرمانداری هشترود به بن بست رسیده اند. در آخرین دیداری که در اواخر خرداد امسال با چند تن از اهالی بزوجیق داشتید، بهانه شما برای شروع پروژه کارخانه قیر بود. در حالی که در همین مدت شاهد آسفالت مسیرهای مختلف در اطراف هشترود بودیم. و شما هر بار گفته بودید اولویت ما این مسیر است. این بسیار متناقض می نماید بزرگوار.
به شما یادآوری میکنیم که ما اعتبار و همیاری خود را در این قمار به حراج گذاشتیم چرا که به شخصیت و قول شما ایمان داشتیم. اگر قصد آسفالت این مسیر را نداشتید چرا مردم را به بازی گرفته و چندین بار قول دادید؟ تا به الان هم جز پیگیری حضوری و صبر هیچ کاری نکرده ایم. در این مدت، زمانِ کافی در اختیارتان بود ولی شما باعث ناامیدی ما شدید. توجه داشته باشید اگر این جاده آسفالت نشود روح همیاری در همه روستاهای هشترود خواهد مُرد و باعث و بانی آن شخص شما هستید.

در آخر چند سوال که انشاالله صادقانه به آنها جواب خواهید داد. برای یکبار هم که شده در این روزهای آخر سرپرستی خود، لطفا با مردم صادق و روراست باشید.

آیا این مسیر امسال (تا پایان فصل کاری) آسفالت خواهد شد؟ تاریخ دقیقی برای آغاز این پروژه مشخص شده است؟ چرا رئیس اداره راه با قاطعیت میگوید این مسیر آسفالت نخواهد شد؟ آیا شما هنوز پیگیر این موضوع و مشکل بزرگ هستید؟ آیا شما به قول هایتان عمل می کنید؟ آیا بحث کارخانه قیر یک بهانه برای سرگرم کردن مردم و سپری شدن زمان فرمانداری شما بود؟

حرفی، سخنی وجود دارد که ما را نه با دروغ، امیدوار نگه دارد؟
لطفا پاسخی دهید که مردم قانع شوند.

با احترام
اهالی روستاهای دربند، عرقطو، تمتراب و بزوجیق
۳مردادماه ۱۴۰۰

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده