ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 2021/07/24 شناسه خبر: 82770

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس خواستار استمهال وام‌های کشاورزی شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سید حمزه امینی در جمع خبرنگاران با اشاره به خشکسالی و ضرر کشاورزان افزود: استمهال وام کشاورزی و برای جبران بخشی از این ضررها، ضروری است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با بیان اینکه نزدیک به ۵۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان هشترود وضع خوبی ندارند گفت: خوشبختانه خارج از بودجه اختصاصی مبلغ ۴۲ میلیارد تومان برای ایجاد، احداث و تعمیرات راه‌های روستایی شهرستان در نظر گرفته شده است.
امینی همچنین از اختصاص ۱۴ میلیارد تومان برای ادامه عملیات فاضلاب مدرن شهری در هشترود خبر داد.
فرماندار شهرستان هشترود هم از افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه اعتبارات استانی تملک دارایی های سرمایه ای برای شهرستان هشترود خبرداد و گفت: این مبلغ امسال به ۵۳ میلیارد و ۲۲۴ میلیون تومان مصوب شده است.
امین امینیان همچنین از تخصیص ۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از تبصره ۱۹ برای سد سهند خبرداد.
وی گفت: این مبلغ در کل کشور فقط برای شهرستان هشترود تخصیص یافته و جذب شده و آن هم بخاطر الگو بودن طرح پایاب سد سهند در کشور که در قالب تفاهم نامه ۳ جانبه است .
فرماندار هشترود همچنین با انتقاد از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان از توزیع ناعادلانه اعتبارات برای شهرستان هشترود گفت: متأسفانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بودجه لازم را برای شهرستان برای اجرای پروژه ها و تجهیز سالن و فرهنگ سرا در نظر نمی‌گیرد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده