ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 2021/04/3 شناسه خبر: 81452

محدودیت های کرونایی در شهرستان چاراویماق شدت گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، به دنبال وخامت اوضاع و عادی انگاری رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در تجمعات غیر ضروری توسط برخی افراد ، ستاد مقابله با کرونای شهرستان به تبعیت از ستاد استانی و ملی از تشدید نظارت و اعمال محدودیتهای شدید کرونایی توسط اکیپ های نظارتی از فردا روز شنبه به مدت یک هفته خبر داد و اعلام کرد” در صورت عدم توجه و ادامه فعالیت گروههای۴،۳،، این مشاغل مشمول جرایم سنگین ، پلمب و تعطیلی درازمدت خواهند شد.

🔹 بازار هفتگی با تشدید اعمال نظارت توسط نیروی انتظامی، شهرداری ، دامپزشکی ، صمت، شبکه بهداشت و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی ذیل دایر می باشد:
🔹تمامی اصناف و مراجعین مکلف هستند در بازار ماسک بزنند

🔹 افرادی که ماسک نزده باشند از ورود به بازار جلوگیری می شود و با متخلفین توسط اکیپ های نظارتی برخورد قانونی خواهد شد

🔹داشتن کارت خوان در بازار توسط فروشندگان اجباری بوده مبادله پول و یا اسکناس نقد در بازار ممنوع و در صورت مشاهده برخورد قانونی خواهد شد

🔹فعالیت کلیه اغذیه فروشی در بازار هفتگی تا اطلاع ثانوی تعطیل و ممنوع می باشد. و از ورود اغذیه فروشان در بازار توسط نیروی انتظامی جلوگیری به عمل خواهد گردید.

🔹 تردد تمامی خودروها از شهرهای غیر بومی به این شهرستان ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مطابق قانون برخورد خواهد شد.

🔹با توجه به وضعیت شهرستان که نارنجی می باشد فعالیت بازار هفتگی منوط به رعایت دستورالعمل های فوق بوده و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بی توجهی به دستورالعمل ها ی ستاد شهرستان ، ستاد تصمیم به تعطیلی بازار در هفته های آینده خواهد گرفت.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده