ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 2021/03/6 شناسه خبر: 81156
فرمانده سپاه هشترود:

سرهنگ ناجی گفت: در قالب طرح شهیدسلیمانی تعداد ۹۰۰ نفر بسیجی با تقسیم وظائف در شهرستان هشترود به کارگیری شده اند و نتیجه آن بحمدلله تقلیل تعداد بیماران و نیز فوتی ها شده اند.

Print Friendly, PDF & Email

سرهنگ مالک ناجی فرمانده سپاه هشترود در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پیک هشترود گفت: با عنایت خداوند متعال و در سایه برکت نام سردار دلها شاهد موفقیت در کنترل بیماری کرونا در شهرستان هشترود هستیم به طوری که اهداف پیش بینی شده در طرح کاملا محقق گردیده و از آمار هشتاد درصد مثبت تست شوندگان در آبان ماه به هشت درصد در نیمه اسفند رسیده ایم.

وی افزود: رزمایش دو هفته ای در قالب طرح شهیدسلیمانی در زمینه بیماریابی و مراقبت جدی و نیز قرنطینه آغاز شده و در زمینه حمایتی نیز از کلیه ادارات و خیرین درخواست داریم جهت شرکت و مساعدت دراجرای رزمایش کمکهای مومنانه، کمکهای خود را به سپاه ناحیه تحویل دهند.

 

فرمانده سپاه هشترود یاداور شد: در قالب طرح شهیدسلیمانی تعداد ۹۰۰ نفر بسیجی با تقسیم وظائف در شهرستان هشترود به کارگیری شده اند و نتیجه آن بحمدلله تقلیل تعداد بیماران و نیز فوتی ها و همچنین کمک هدفمند معیشتی با برنامه برای خانواده های در معرض آسیب های ناشی از بیماری می باشد.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده