ساعت: 09:47 منتشر شده در مورخ: 2021/03/3 شناسه خبر: 81129

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هشترود از ورود اولین محموله واکسن کرونا به این شهرستان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

جعفرزاده سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود، از ورود اولین محموله واکسن کرونا  به هشترود برای تزریق به  کادردرمان بیمارستان امام حسین (ع)  این شهرستان خبر داد.

جعفرزاده گفت: امروز نخستین محموله واکسن کرونا شامل ۴۵ دوز به بیمارستان امام حسین (ع) هشترود وارد شد که ۳۰ دوز آن برای کادر درمان و ۱۵ دوز دیگر نیز برای مراکز ۱۶ ساعته هشترود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جعفرزاده گفت: حضور مردم به صورت تجمعی در مراسم عروسی و مجالس ترحیم و آرامستان‌ها می‌تواند باعث انتشار بیماری کرونا شود لذا لازم است با فرهنگ سازی در جلوگیری از انتشار بیماری کرونا تلاش کنیم.

او گفت: اگر شهروندان ضوابط بهداشتی را رعایت نکنند در اسفند با موج پیشرفته تری از بیماری روبرو می‌شویم و بیمارستان‌ها شرایط ناگواری پیدا می‌کنند همچنین با نزدیک شدن به عید نوروز مردم باید مانند پارسال ضوابط را رعایت و از رفتن به مسافرت خودداری کنند.

جعفرزاده گفت: در طول یک هفته گذشته ۵ مورد مثبت داشتیم که متاسفانه ۱ نفر فوت و ۱ نفر ازب یمارستان ترخیص و ۳ نفر هم در بخش کرونایی بیمارستان امام حسین (ع)  بستری هستند.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده