ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 2021/03/3 شناسه خبر: 81126
رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هشترود خبر داد؛

باقرزاده از اجرایی شدن چندین پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

محمد باقر زاده رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هشترود در گفتگو با خبرنگار پیک هشترود خاطر نشان کرد: اجرای عملیات لوله گذاری به طول ۵۰ کیلومتر برای خط انتقال فاز دوم مجتمع آلمالو، اجرای عملیات لوله گذاری روستای علی آباد به طول چهار کیلومتر، اجرای خط انتقال روستای ذوالبین به طول ۸۰۰ متر با لوله ۱۰ بار و اجرای خط انتقال ۳۰۰۰ متری روستای گویجه قملاق با مشارکت‌های مردمی از مهمترین اقدامات اداره آب و فاضلاب هشترود در سالجاری است.

وی افزود: دیوار کشی محوطه سایت تصفیه خانه فاضلاب مدرن شهری، اجرای فاز دوم تصفیه خانه آب نظر کهریزی، تصویب طرح ارتقاء تصفیه خانه آب شهر هشترود، اجرای شبکه توزیع آب به ۱۴ روستای نظرکهریز و احداث ۱۰ باب مخزن آب بتنی در چندین روستا ی مجتمع آلمالو از اقدامات دیگر این اداره است.

وی با اشاره به اهمیت آب سالم از حصار کشی ۳۰۲ متری مخازن آب شرب خبر داد و اظهار کرد: برای کنترل استفاده آب، ۴۴ دستگاه کنتور حجمی در روستاهای مختلف جاگذاری شده تا میزان آب مصرفی مشخص شود.

وی اضافه کرد: طرح جمع آوری فاضلاب شهری به طول ۹۴ کیلومتر در سطح شهر هشترود شروع شده و بیش از نیمی از این طرح اجرایی شده است و ما امیدواریم تا باقی این طرح در سه سال آینده به اتمام برسد و شاهد بهره برداری از این طرح عظیم باشیم.

باقرزاده از حفر چندین چاه برای آب رسانی به روستاهای مختلف در مجتمع آب رسانی سهند و حفر چندین چاه دوم برای بهبود وضعیت آب رسانی در روستاهای بخش مرکزی و نظرکهریز خبر داد.

وی گفت: تمامی اعتبارات اختصاص یافته به طرح‌های مختلف در هشترود در سایه تلاش‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار هشترود و توجه ویژه مدیر کل به این منطقه است.

گفتنی است؛ بر اساس این گزارش از محمد باقر زاده رئیس آب و فاضلاب هشترود در جلسه کارگروه تخصصی سلامت، به خاطر تلاش جهادی و شبانه روزی توسط فرماندار تقدیر شد.

انتهای پیام /م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده