ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 2021/03/3 شناسه خبر: 81124
فرماندار هشترود:

امین امینیان با اشاره به نبود دید کافی در گردنه های آزاد راه پیامبر اعظم، تقویت روشنایی در این آزاد راه را خواستار شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود روز چهارشنبه در نشست کمیته ایمنی حمل و نقل جاده ای و شورای ترافیک هشترود همچنین ساماندهی سه راهی آتش بیگ در محور هشترود – مراغه ضروری دانست و گفت: این سه راهی مسیر تردد اهالی بیش از۷۰ روستای منطقه سهند آباد بخش نظرکهریزی است که اگر این سه راهی ساماندهی شود کاهش تصادفات را شاهد خواهیم بود.

وی افزایش هرگونه کرایه خودورهای سواری بین شهری در مسیر هشترود – تبریز و هشترود – مراغه را خلاف دانست و از برخورد با رانندگانی که کرایه ها را افزایش دهند خبرداد.

امینیان گفت: تصمیم ستاد کرونا مبنی بر افزایش ۲۶ درصدی کرایه ها در این محورها به شرط سوار کردن حداکثر سه مسافر است.

فرماندار هشترود از غیر استاندارد بودن زیر گذر عزیز کندی به هشترود از آزاد راه انتقاد کرد و استانداردسازی این زیر گذر را خواستار شد .

سرگرد داود فریدونی هم از وقوع پنج فقره تصادف با هشت فوتی در ۱۱ ماهه گذشته در محدوده هشترود – بستان آباد آزاد راه پیامبر اعظم خبرداد و گفت: بخش اصلی این تصادفات خواب آلودگی و خستگی رانندگان است و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و نقص فنی در اولویت های بعدی قرار دارد.

وی نبود پارکینک های استاندارد با امکانات رفاهی و فضای سبز جهت استراحت رانندگان را نیز باعث خواب آلودگی مستمر رانندگان دانست.

فریدونی همچنین رسیدگی به وضعیت چاله های غیر استاندارد آزاد راه پیامبر اعظم در محدوده هشترود به زنجان را خواستار شد.

در پایان این جلسه از تلاشگران حوزه ترافیک شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده