ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 2021/02/19 شناسه خبر: 80974
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: متاسفانه برخی ها در داخل کشور می گویند که امریکا تحریم های غیرقانونی را لغو کنند، آنها باید بدانند که هر تحریمی از سوی آمریکا عیرقانونی است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به دیدار مجازی مردم آذربایجان با رهبر انقلاب گفت: در این دیدار رهبر انقلاب اظهار لطفی نسبت به مردم آذربایجان داشتند و دلبستگی همیشگی به اسلام و نظام و غیرت شدید نسبت به ایران اسلامی را از ویژگی‌های آذربایجانی ها خواندند.

 

وی افزود: بنا به فرمایش رهبر انقلاب باید از قیام مردم تبریز در روز ۲۹ بهمن درس گرفت و از آن به عنوان استحکام بخشی به هویت ملی به عنوان زیربنای تفکر دینی استفاده کرد و در مسیری که در پیش رو داریم از دشمن نترسیم.

 

جعفریان همچنین به اشاره به تاکید رهبر انقلاب به مقوله انتخابات نیز یادآور شد: علاج دردهای مزمن کشور در برگزاری انتخابات پرشور همراه با انتخاب قوی است. برخی ها با خیانت سعی در ایجاد نامیدی در مردم دارند که باید با حضور پرشور در انتخابات آنها را نامید کنیم و با انتخاب صحیح و قوی نیز یک دولت قوی حزب اللهی داسته باشیم.

 

خطیب جمعه هشترود تاکید کرد: متاسفانه برخی ها در داخل کشور می گویند که امریکا تحریم های غیرقانونی را لغو کنند، آنها باید بدانند که هر تحریمی از سوی آمریکا غیرقانونی است.

 

وی خاطرنشان کرد: در کدام قانون کشوری را که بدنبال استقلال است تحریم می کنند. لذا چون سیاست های کلان کشور توسط رهبری تعیین می شود در این مورد هم بنا به فرموده رهبری باید کلیه تحریم ها لغو و بعد از راستی آزمایی، به برجام برخواهیم گشت.

 

گزارش از مهدی اسماعیل نژاد

 

انتهای پیام/ م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده