ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 2021/02/18 شناسه خبر: 80964
فرماندار هشترود خبر داد؛

امین امینیان گفت: با توجه به اجازه ستاد کشوری کرونا در صورت مشاهده ورود زیاد مسافران به منطقه حتما در هفته های آتی ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به منطقه اجرائی خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امین امینیان فرماندار هشترود در جلسه ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان گفت: تبدیل وضعیت هشترود از رنگ آبی به زرد رنگ زنگ خطری برای ورود موج چهارم کرونا برای شهرستان است و با رسیدن به روزهای پایانی این اوضاع بدتر خواهد شد.

 

وی افزود: متاسفانه ویروس جهش یافته کرونا، سنین پایین را مورد هدف قرار داده و باید مراقبت بیشتری داشته باشیم.

 

فرماندار هشترود تصریح کرد: مردم در روز لیله الرغائب در شهر و روستاهای هشترود و نظرکهریزی بر سر مزار حاضر نشوند و اجازه ندهند رفتار آنها هم به خودشان و هم به جامعه ضربه بزند. بهتر است نذری ها هم بصورت جیره خشک بین نیازندان توزیع شود.

 

وی تاکید کرد: از امروز نظارت ها دوباره باید با جدیت بیتشری اجرا شوند تا اوضاع بدتر نشود.

 

امینیان ادامه داد: بازار هفتگی با توجه به شلوغی در روزهای پایانی سال باید از سوی شهرداری با نظارت بیشتری برگزار شود و در صورت مشاهده تخلف در هفته های آتی حتما تعطیل خواهد شد.

 

وی همچنی از شهرداری خواست نسبت به ساماندهی دست فروشان جهت جلوگیری از هر نوع تجمع در سطح شهر نیز تمهیداتی بیندیشد.

 

فرماندار هشترود تاکید کرد: با توجه به اجازه ستاد کشوری کرونا در صورت مشاهده ورود زیاد مسافران به منطقه حتما در هفته های آتی ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به منطقه اجرائی خواهد شد.

 

امینیان خاطرنشان کرد: مدارس و آموزشگاههای خصوصی با حداقل ظرفیت و کارکنان ادارات غیرخدمات رسان نیز با دو سوم نیرو فعالیت خواهند کرد.

 

وی هنچنین از ممنوعیت فعالیت سطوح چهار از جمله ورزشگاهها، استخر، اماکن تفریحی و رستوران ها و تالارها بدلیل قراگرفتن در وضعیت زرد خبر داد.

 

گزارش از مهدی اسمعیل نژاد

 

انتهای پیام/م.ا

 

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده