ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 2021/02/16 شناسه خبر: 80919
فرماندار هشترود خبر داد؛

فرماندار هشترود از گازرسانی به تمام روستاهای بخش نظرکهریزی هشترود تا خرداد ۱۴۰۰ خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، امینیان فرماندار هشترود در میز خدمت روستای آتش بیگ بخش نظرکهریزی هشترود گفت: با توجه به صعب العبور بودن اکثر راه‌های روستایی سهند آباد و سردسیر بودن این مناطق که در فصل زمستان با مشکل سوخت مواجه بودند تمام تلاش خود را کرده ایم تا در خرداد سال ۱۴۰۰ تمامی روستا‌های این منطقه از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

او گفت: با احداث کارخانه تولید آسفالت در شهرستان هشترود از فصل بهار تمامی راه‌های روستایی علی الخصوص مسیر آتش بیگ روکش آسفالت خواهند شد.

فرماندار هشترود با بیان اینکه ۱۲.۵ میلیارد تومان برای ساخت ۲۰ مخزن آب شرب شبکه آب روستایی هزینه شده است گفت: از طریق مجتمع آبرسانی آلمالو ۴۸ روستا  آب شرب سالم و بهداشتی خواهند داشت.

امینیان گفت: پس از ۲ سال تلاش بالاخره روستای آتش بیگ پایلوت طرح توسعه قرار گرفته و به عنوان روستای هدف گردشگری موردمطالعه قرارخواهد گرفت.

او با بیان اینکه امسال ۱۰ میلیارد تومان در پایاب سد سهند مشارکت صورت گرفته است افزود: هزار و ۲۲۰ هکتار از اراضی پایاب سد سهند در ماه‌های آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و زمینه اشتغال، تولید، درآمد سرانه منطقه و خانوار‌ها افزایش خواهد یافت.

امینیان گفت: ۵ هزار هکتار باقی مانده هم با مشارکت جهادکشاورزی و آب منطقه‌ای و بهره برداران تا ۲ سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

انتهای پیام/ک

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده