ساعت: 08:56 منتشر شده در مورخ: 2021/01/25 شناسه خبر: 80553
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

جواد رحمتی گفت: قرار گرفتن اراضی موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در مسیر پروژه آزادراه مراغه-هشترود مانع اصلی در اجرای این پروژه است که این مشکل تا یک هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، جواد رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت:یک هزار و ۷۰۰ متر از پروژه ۱۱۰ کیلومتری این آزادراه در محدوده موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور قرار دارد.

وی با تاکید بر اهمیت موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور افزود:مشاور پروژه آزادراه مراغه – هشترود راه حل‌های مختلفی را با در نظر گرفتن حداقل خسارت ارائه کرده است و در جلسه استانی هفته آینده موضوع نهایی خواهد شد.

رحمتی با اشاره به اینکه مشاور از لحاظ فنی مسیر جابه جایی را باید در نظر داشته باشد، افزود: جلب نظر موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور در اجرا و ادامه این پروژه مهم است و باید با حداقل تغییرات پروژه دوباره از سرگرفته شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت:هم اکنون میزان مشارکت بانک سپه ۲۰ درصد و سهم وزارت راه و شهرسازی از طرف دولت ۶۰ و سهم قرارگاه خاتم الانبیا (ص) نیز به عنوان سرمایه گذار ۲۰ درصد در این طرح است،که به دلیل محدودیت منابع دولت درصدد افزایش سهم قرارگاه هستیم.

رحمتی افزود:۴۰ کیلومتر از پروژه در محدوده قطعات ۲ و ۳ تا خرداد ماه ۱۴۰۰ آماده بهره برداری می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد: با تزریق اعتبارات مورد نیاز تا ۲ سال آینده شاهد بهره برداری کامل آزادراه مراغه – هشترود باشیم.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده