ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 2021/01/22 شناسه خبر: 80489
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: متاسفانه اداره راهداری هشترود با کمبود امکانات و ماشین آلات سنگین راهداری مواجه است که از مسئولان می‌خواهیم نسبت به تجهیز ماشین آلات سنگین این اداره اقدام عاجل کنند.

Print Friendly, PDF & Email

‍به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام حسن جعفریان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته هشترود که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در مسجد تاریخی جامع هشترود برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه ضعف مدیریت برخی مسئولان باعث شده بر خلاف معیشت مردم فکر کنند.

خطیب جمعه هشترود در ادامه بر موفق آمیز بودن رزمایش مشترک ارتش و سپاه افزود: این رزمایش که بزرگ‌ترین رزمایش پهپادی بود و قابلیت‌های خیره کننده‌ای داشت از جمله وجود شهر موشکی سپاه، شهرک سیار ناور بندر دریایی ارتش رعب و ترس بر پیکره دشمنان وارد کرد و به دشمنان فهماند که اگر روزی دست از پا خطا کنند عاقبتی جز نابودی و با خاک یکسان شدن ندارند.

جعفریان گفت: ملت ایران هیچ گونه ترس و واهمه‌ای از آمریکا و ایادی آنها ندارند و ثابت شده که هیچ ابر قدرتی نمی‌تواند در مقابل اراده فولادین ملت بیاستد.

وی ادامه داد: امروز ترس فقط از موریانه‌های داخلی آمریکاست نه از خود آمریکا و ترامپ و بایدن.

امام جمعه هشترود در ادامه ضمن تشکر از عوامل راهداری هشترود با وجود امکانات کم توانسته‌اند در بازگشایی راه‌های روستایی شبانه روزی تلاش کنند، خاطر نشان کرد: متاسفانه اداره راهداری هشترود با کمبود امکانات و ماشین آلات سنگین راهداری مواجه است که از مسئولان می‌خواهیم نسبت به تجهیز ماشین آلات سنگین این اداره اقدام عاجل کنند.

جعفریان بر تکریم خانواده های شهدا از جمله مادران شهدا تاکید کرد و گفت: مادران شهدا با صبری که داشته‌اند مسیر شهدا را تکمیل کردند.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده