ساعت: 12:11 منتشر شده در مورخ: 2020/12/29 شناسه خبر: 80106
امام جمعه هشترود:

حجت الاسلام جعفریان گفت: حماسه ۹ دی ۸۸ محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، حجت الاسلام جعفریان امام جمعه هشترود در دیدار مسئولان و جمعی از بسیجیان که بمناسبت آغاز دهه بصیرت برگزار شد، گفت: حوادث پس از پیروزی انقلاب اسلامی که در راستای دفاع از ارزش‌هاای الهی رقم خورد در منشأ و سرآغاز، برکات زیادی در تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفع توطئه‌ها بود که در همه آنها نقش بصیرت و آگاهی مردمی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

 

 

وی افزود: نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.

 

 

امام جمعه هشترود تاکید کرد: بدون شک اگر درایت و بصیرت رهبر معظّم انقلاب و همراهی و هوشیاری مردم نبود و آنان با ولایت فقیه همراه نمی شدند، آتش فتنه به این زودی ها خاموش نمی شد و پیامد منفی بیشتری را برای کشورمان به دنبال داشت.

 

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده