ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 2020/11/26 شناسه خبر: 79667
معاون امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان:

معاون امنیتی و اجتماعی فرماندار هشترود گفت: کمیته نظارت بر اصناف در فرمانداری تشکیل شده و با شعار هر شهروند یک ناظر در جهت نظارت بیشتر بر اصناف کار خود را شروع کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، اکبر انبارته در نشست خبری با بیان این‌که سوء مدیریت‌ها و بی‌توجهی به هشترود باعث شده تا اداره غله این شهرستان در روستای قویون‌قشلاقی بماند، اظهار کرد: اداره کل غله استان، به بهانه‌های واهی برای هشترود مشکل تراشی کرده و مراجعه کنندگان به این اداره را با زحمت روبرو می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یاد آور شد: اداره صمت و سایر ادارات باید به صورت شبانه روزی در خدمت مردم باشند و در راستای حل مشکلات مردم بکوشند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: اطلاع رسانی قیمت‌ها به مردم، ایجاد فضای آکواریومی در بین مردم و نظارت مستمر بر اصناف باید در دستور اداره صمت قرار گیرد تا اهالی شهرستان از گرانفروشی در مضیقه نمانند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز در این جلسه گفت: اطلاع دقیق از قیمت کالاها به‌خصوص کالاهای اساسی و روزمره، حق مردم است، از این رو پرسنل اداره با بازرسی‌های مستمر از اصناف، قیمت‌ها را کنترل کرده و مانع گرانفروشی می‌شوند.

بهروز عبدلی اظهار کرد: اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند و از دستورات ستاد مبارزه با کرونا تخطی کنند، پلمب خواهند شد.

وی ادامه داد: در چند روز گذشته بازرسان اداره صمت توانستند چندین انبار روغن نباتی‌های احتکار شده را کشف و به قیمت مصوب دولتی به مردم عرضه کنند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده