ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 2020/11/26 شناسه خبر: 79643

دادستان هشترود به برگزارکنندگان مجالس عمومی در این شهرستان هشدار داد و گفت: برگزاری مجالس و تجمعات تهدید علیه سلامت جامعه بوده و جرم محسوب می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سهیل قشلاقی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: تجمعات و برگزاری مجالس عروسی و ختم از علل شیوع ویروس کرونا در شهرستان است از این رو دستگاه قضا با افزایش نظارت ها، با متخلفات در این زمینه برخورد خواهد کرد.

وی به گزارش مسوولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر برگزاری جشن‌های عروسی در شهرها و روستاهاس شهرستان و عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی در این مجالس اشاره کرد و گفت: همین بی‌توجهی‌ها، منجر به ابتلای تعداد زیادی از شهروندان به ویروس کرونا شده و قطعاً افراد مقصر تحت تعقیب قرار گرفته و دستور احضار آن‌ها صادر خواهد شد.

دادستان هشترود تاکید کرد: برگزاری اجتماعات از جمله مراسم عروسی و ترحیم در هر نقطه از شهرستان زمینه شیوع ویروس کرونا را فراهم می‌کند، از این رو هشدار می‌دهیم در صورت گزارش مبنی بر برگزاری این قبیل مراسم در هر نقطه از شهرستان، برابر قانون اقدام و با افراد متخلف برخورد جدی خواهد شد.
قشلاقی ادامه داد: دستگاه قضا در زمینه حفظ سلامت شهروندان با کسی تعارف ندارد و در صورت لزوم عوامل برگزاری مراسم را دستگیر و آنها را راهی زندان می‌کند.
وی همچنین از شهروندان هشترودی خواست تا درصورت مشاهده مواردی از قبیل برگزاری تجمعات و مراسم عمومی، آن را به عوامل انتظامی و قضایی گزارش کنند.

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده