ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 2020/11/19 شناسه خبر: 79633
فرمانده سپاه ناحیه هشترود:

سرهنگ مالک ناجی با اشاره به نقش بسیج در همه عرصه های حیات ایرانیان در دوره پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گفت: برای بزرگداشت هفته بسیج اجرای بیش از ۱۰۰برنامه در این شهرستان پیش بینی شده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سرهنگ مالک ناجی روز پنجشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: بسیجیان با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری از تمام آزمون های سخت با موفقیت بیرون آمده اند.
وی اظهار کرد: بسیج امروز یک سازمان یا یک نهاد یا یک شخصیت حقوقی و حقیقی نیست، بلکه این شجره طیبه به برکت خون شهدایش شناخته می شود؛ بسیج یک فرهنگ، گفتمان و یک ایدئولوژِی اصیل در جهان بشریت است و حد و مرز نمی شناسد.
ناجی تاکید کرد: بسیجی بودن به ویژگی های والای اخلاص و تقوا بستگی دارد و در یک کلام بسیجی یعنی پیرو ولایت و مزین به نور رهبر.
فرمانده سپاه ناحیه هشترود تشریح کرد: بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه برای اجرا در طول هفته بسیج در نظر گرفته شده که دیدار با امام جمعه شهرستان، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای بسیجی، برپایی ایستگاه های سلامت محور با موضوع کرونا با همکاری شبکه بهداشت و درمان هشترود و اجرای یادواره های شهدا در فضای مجازی و حقیقی و با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله آنهاست.
وی ادامه داد: اجرای محلات مهربانی در جهت شناسایی آسیب های اجتماعی و اهدای جهیزیه به نو عروسان، اجرای سرود خیابانی و رزمایش کمک های مومنانه، معرفی ۹۰ نفر توسط بسیج سازندگی و با کمک کمیته حضرت امام (ره) جهت دریافت تسهیلات بانکی و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته مقدس بسیج در شهرستان هشترود است.

 

انتهای پیام/م.ا

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده