ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 2020/11/22 شناسه خبر: 79630

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه از اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای سرگیری اجرای آزادراه مراغه – هشترود خبرداد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش خبرنگار پیک هشترود، سیدعلی موسوی حسینی اظهار داشت: با پیگیری مسوولان استان و شهرستان، دستور تامین اعتبار برای این طرح توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شده است.
وی اضافه کرد: پس از یک سال توقف اجرای این طرح و با قول مساعد دکتر نوبخت ماشین آلات راه سازی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) به عنوان پیمانکار طرح در حال استقرار برای اجرای طرح است.
فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به پیشرفت بالای ۶۰ درصد قطعه های ۲ و ۳ این طرح به طول ۳۲ کیلومتر گفت: این دو قطعه در صورت تخصیص اعتبار تا مرداد سال آینده زیر بار ترافیک خواهد رفت.
وی گفت: استانداری آذربایجان شرقی نیز به صورت جدی در حال پیگیری تامین و تخصیص اعتبار برای اجرای آزاد راه مراغه – هشترود است.
موسوی افزود: برای بهره برداری از این آزادراه یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
گزارش فارس حاکی است، عملیات اجرایی آزاد راه مراغه- هشترود به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر از سال ۹۳ آغاز شده و از یک سال پیش به خاطر نبود اعتبار اجرای طرح متوقف شده است.
جاده قدیم مراغه – هشترود به خاطر حجم بالای تردد ماشین های سنگین استان های آذربایجان شرقی، غربی و شمال کردستان از مسیرهای پر تصادف در شمال غرب کشور است.
انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده